Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Transit Custom Trail

Uus, vastupidava disaini ja täiustatud võimekusega Ford Transit Custom Trail hoiab teie ettevõtet pidevas liikumises.

Mehaaniline piiratud libisemisega diferentsiaal (ainult manuaalkäigukastiga autodel) parandab Transit Custom Traili juhitavust maastikul, suunates jõu kõige suurema haardega ratastele. Täiustatud mootorid parandavad tõhusust ja vähendavad heitmekoguseid.

Transit Custom Traili silmatorkav välimus, sealhulgas ainulaadne ja julge Fordi kirjaga esivõre tagab, et paistate silma igal pool, kuhu iganes ka lähete. 10-osalised ja 16-tollised valuveljed muudavad välimuse täiuslikuks.

Komplekteeri oma Transit Custom Trail

Mehaaniline piiratud libisemisega diferentsiaal

Transit Custom Trail tuleb keerulisel maastikul hõlpsasti toime. Manuaalkäigukastiga sõidukitel olev mehaaniline piiratud libisemisega diferentsiaal vähendab soovimatut rataste pöörlemist lahtisel või ebatasasel pinnasel, suunates jõu kõige suurema haardega rattale. See aitab edasi liikuda ja parandab kaubiku stabiilsust, kui seda kõige rohkem vajate.

Transit Trail

Vastupidava konstruktsiooni, paljude nutikate tehnoloogiate ja suure võimekusega uus Ford Transit Trail on neile, kes nõuavad oma ärilt rohkem.

Mehaaniline piiratud libisemisega diferentsiaal suunab jõu kõige suurema haardega ratastele, et hoida Transit Trail liikvel ka raskel maastikul. Valikuline intelligentne nelikvedu parandab maastikusuutlikkust, mis tähendab, et saate hõlpsasti hakkama ka kõige raskemate töödega.

Uus Fordi kirjaga esivõre garanteerib, et teid märgatakse. Vormitud küljeliistud ja ainulaadsed 16-tollised valuveljed tagavad, et ka kõige raskemate töödega saab stiilselt hakkama.

Komplekteeri oma Transit Trail

Intelligentne nelikveosüsteem

Rasketes oludes pole midagi paremat, kui nelikveo kindel jõudlus. Transit Trail on saadaval valikulise intelligentse nelikveosüsteemiga, mis asendab mehaanilise piiratud libisemisega diferentsiaali ja aitab saavutada veelgi sujuvama ja enesekindlama sõidu raskel maastikul.