Info-Auto Fordi esinduste töökorraldusest eriolukorra ajal

Info-Auto Fordi esindused töötavad tööpäeviti kell 9-17.

Kadaka Ford on eriolukorra lõpuni suletud.

Kliente teenindatakse kontaktivabalt vastavalt eelnevalt telefoni või e-posti teel kokkulepitud ajale.

Tallinna Järve esinduses sissepääs töökotta ainult Fordi sõiduautode müügisalongi uksest.

Maksmine varuosade, tööde ja teenuste eest soovitavalt pangakaardiga või sularahas. Soovi korral väljastame kliendile ettemaksuarve. Maksetähtajaga arveldamine on eriolukorra ajaks peatatud, sealhulgas ka teeninduslepingu sõlminud klientidega.

Selleks, et pakkuda teile autoostul igakülgset abi ja toetust, on Info-Auto müügipersonal ka eriolukorra tingimustes valmis teid nõustama nii esindustes kohapeal kui ka telefoni ning e-maili vahendusel. Autodega saab teha proovisõite.

Vajadusel korraldame teie hooldust või remonti vajava Fordi kohaletoomise töökotta.

Isiklik ohutus meie töökorralduses
Teie, meie klientide, ja meie töötajate turvalisus on meile esmatähtsad. Järgime Info-Autos kõigis oma toimingutes vabariigi valitsuse ning Terviseameti poolt jagatud nõuandeid ja juhiseid, mis aitavad piirata viirusega kokkupuudet.

Oleme täiustanud oma puhastusoperatsioone ja viime neid läbi tavapärasest sagedamini. Regulaarselt desinfitseerime olulisi kontaktpindu ja ruume. Kõik meie esindused on varustatud desinfektsioonivahenditega, mida saavad kasutada nii töötajad kui kliendid.

Meie töötajad kannavad kaitsemaski ning järgivad kontaktivaba suhtluse põhimõtteid: ei suru tervituseks kätt ning hoiavad otseses suhtluses vajalikku distantsi. Nakkusohtlikel või nakkusele viitavate sümptomitega töötajatel ei ole lubatud tööle tulla. Samuti palume klientidel, kes ei ole oma tervislikus seisundis täiesti kindlad, aeg esindusse kohaletulekuks edasi lükata. Oleme tänulikud, kui kannate meie siseruumides kaitsemaski.

Hooldatud Ford antakse kaitsemaski ja kindaid kandva Info-Auto personali poolt kliendile üle hoolikalt desinfitseeritult, rool, käigukang ja iste kaitsva katte all. Samuti on eelnevalt desinfitseeritud kõik proovisõidule minevad autod. Teeme kõik endast oleneva, et nakkusrisk meie esindustes oleks viidud miinimumini. Lisaküsimuste korral olete alati oodatud julgelt meiega ühendust võtma.

Teavitame teid oma kodulehel kõigist muudatustest meie tegevuses.