Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Sinu võti ühendatud maailma

FordPass Connect modem muudab sõidud veelgi lihtsamaks. Avasta oma autos ja nutitelefonis lai valik funktsioone, mis pakuvad suurepärast ühendust kogu teekonna vältel.

Local Hazard infosüsteem

FordPass Connect annab juhile teada ees olevatest ohuolukordadest nagu näiteks teetööd, teel olevad objektid või autoavarii. Sinu Ford saab teavitusi kõikidest lähedal asuvatest ühendatud sõidukitest ning ka häirekeskusest. Ohu korral kuvatakse ekraanil hoiatus ohu tüübi ja selle kauguse kohta, et saaksid oma teekonda paremini planeerida ja vajadusel leida alternatiivse marsruudi.

Reaalajas liiklusinfo

Live Traffic†† pakub läbi SYNC 3 navigatsioonisüsteemi reaalajas teavet liiklusolukorrast kõikidel teedel. Sinu soovitud marsruut kohandatakse liiklusoludele vastavaks, aidates sul õigeaegselt sihtpunkti jõuda.

Veelgi enam meelerahu

Potentsiaalselt elu päästev funktsioon eCall vähendab aega õnnetuse toimumise ja päästeteenistuse saabumise vahel. Avarii korral helistab FordPass Connect häirekeskusesse ja teavitab sõiduki asukohast. Samuti on autos olemas SOS-nupp, mida õnnetusse sattumisel või avariid nähes vajutada saab.

Lihtne ühenduvus

FordPass Connect modemitehnoloogia loob sõidukis mobiilse WiFi hotspoti, millega saab ühendada kuni 10 seadet, muutes pikad sõidud kõigi reisijate jaoks mugavamaks.

FordPass rakenduse kaugfunktsioonid

FordPass Connect on veelgi võimsam ühendatuna nutitelefoniga. Peale ühenduse loomist saad kasutada veel rohkem uuenduslikke funktsioone.

Kütusearuanne

Kütusearuanne aitab jälgida sõidu efektiivsust ja igakuist kütusekulu. Aruanne analüüsib FordPass Connect modemi andmeid, näidates eeldatava kütusekulu ühe kuu lõikes. Edaspidi saab rakenduses igakuiseid andmeid võrrelda.

Minu sõidud

See FordPassi funktsioon jäädvustab sinu teekonnad ning annab soovitusi sõidutehnika optimeerimiseks.

Kõik sõidud salvestatakse ja nende kaugust, kestust jm saab pärast võrrelda. Sõidud saab salvestada kas isikliku või ärikategooria alla ja andmeid pärast eksportida.

Rakendus annab juhile ka kasulikke soovitusi tõhusama sõidu kohta, juhtides tähelepanu näiteks liiga järsule pidurdusele, kiirendusele või kurvivõtmisele.

Fordi pistikhübriidid

Pistikhübriidide omanikud saavad FordPass Connecti nutitelefoniga ühendamisel kasutada mitmeid kasulikke funktsioone.

Spetsiaalne pistikhübriididele mõeldud funktsioon annab teavet auto oleku kohta, sealhulgas näitab aku laetuse taset ja sõiduulatust. Seadistada saab ka eelistused elektriautodele mõeldud märguannetele.

Sõitude ja laadimise logist saad jälgida oma sõiduharjumusi ja auto energiatarbimist. Rakenduse kaudu leiad lähimad avalikud laadimisjaamad, saad seadistada sulle sobivad laadimisajad kodus ning määrata salongi temperatuuri enne teele asumist.

Käivita auto distantsilt

Automaatkäigukastiga autot saab mugavalt distantsilt käivitada. Võid olla kindel, et auto on jääst puhas, soe ja valmis kohe sõitmiseks. Funktsioon lukustab sel ajal automaatselt uksed ja liikuma hakkamiseks on vajalik võti.

Kauglukustamine ja avamine

FordPass rakendusega saab autot distantsilt lukustada ja avada. See lihtne funktsioon on abiks näiteks siis, kui sa ei mäleta, kas auto juurest lahkudes ikka uksed lukustasid või kui oled ise autost eemal ja pereliikmel või sõbral on vaja autosse pääseda.

Veendu, et auto on teeleminekuks valmis

Sõiduki oleku funktsioon kontrollib enne sõitma hakkamist auto kütusetaset, rehvirõhku ja sõiduulatust. Heida kiire pilk FordPass rakendusele veendumaks, kas sinu Ford on teekonnaks valmis.

Nüüd ei unusta sa enam kunagi, kuhu auto parkisid

Leiad hõlpsalt oma auto, kui oled parkinud selle võõrasse kohta või lihtsalt asukoha unustanud. FordPass rakenduses olev kaart näitab täpselt, kuhu oma auto jätsid.

Sõiduki oleku teavitused

Teavitused auto olekust tulevad otse nutitelefoni. Rakendus annab teada, kui on vaja õli vahetada, tuli ei tööta või on mootor üle kuumenenud. Lisaks märguandele annab rakendus ka soovitusi probleemi lahendamiseks, võimaldab helistada autoabisse või leiab sinu poolt eelistatud Fordi esindusse sobiva teenindusaja.