Ford Protect

Ford Protect laiendatud kasutusturvalisus.

 • Kas sooviksid pikendada oma Fordi kasutusturvalisust kuni viienda aastani või 150 000-kilomeetrise läbisõiduni, mis kaitseks Sind ootamatute remondikulutuste eest?
 • Ford Protect kasutusturvalisus on läbimõeldud lahendus, mis tagab selle, et võiksid rahulikult ja probleemivabalt sõita – mitte ainult kodumaal, vaid praktiliselt kõikjal Euroopas.

Üks makse katab kõik.

Kasutusturvalisuse kogumaksumus tagab selle, et ootamatud remondid ei suurenda Su eelarvet ka tulevikus. Ford Protect katab kulud ning Sina saad oma Fordi tagasi esimesel võimalusel. Ja kuigi remondikulud aja edenedes kasvavad, ei pea Sa maksma rohkem, Ford Protect katab ka hinnatõusu.

Kasu ka hiljem.

Ford Protect valmistab Sulle rõõmu mitte ainult juhtudel, kui midagi on katki. Kasu on sellest ka siis kui vahetad oma auto uuema vastu.
Kehtiva Ford Protect lepingu saab edasi anda koos autoga uuele omanikule, mis loomulikult kindlustab Su autole parima võimaliku järelmüügihinna. Samas näitab Ford Protect leping, et Su Fordi on hooldatud perioodiliselt ja seega on see heas korras.

Vali meelepärane leping.

Võid valida Ford Protect lepingu, mille läbisõit katab ligilähedaselt Su auto oodatavat läbisõitu. Ford Protect variandid:

 • Kasutusturvalisus 5 aastaks kuni 100 000 km.
 • Kasutusturvalisus 5 aastaks kuni 150 000 km.
Tee oma valik ja Sinu sõidukilomeetrid on turvalised pea kogu Euroopas. Kui teekond peaks katkema, siis lähima volitatud Fordi hooldekeskuse väljaõppinud personal aitab Sul oma reisi jätkata niipea kui võimalik.

Mida kasutusturvalisus katab – mida ei?

Ford Protect jätkab Su uue Fordi baasgarantii kaitset loetelus toodud sõlmedele ja süsteemidele:

 • Mootor
 • Käigukast
 • Katalüsaator
 • Esisild
 • Tagasild
 • Roolisüsteem
 • Pidurisüsteem (väljaarvatud piduriklotsid, -kettad ja –trumlid)
 • Kliimaseade
 • Soojendussüsteem
 • Ford audiosüsteem (tehasepaigaldus)
 • Turvapadjad
Kõik elektroonilised süsteemid kaasaarvatud mootorijuhtimine, kesklukustus, ABS-pidurisüsteem, istmete elektriline reguleerimine ning kõik muud tehases paigaldatud Fordi originaalkomponendid, mis moodustavad auto elektroonilise turvalisuse- ja mugavussüsteemi.

Piirangud.

Allpool loetletud detailid ja juhtumid ei kuulu kasutusturvalisuse kaitse alla: Kõik kuluvad osad ja nende vahetusega seotud tööd. Vigade kõrvaldamine, kui autot ei ole hooldatud vastavalt Fordi hooldusprogrammile, autot on omavoliliselt muudetud, autot on kasutatud valesti või võidusõitudel . Auto kere ja värvkate, klaasid, istmekatted, polster kui ka veaotsingud ja regulaarhooldused.

Üksikasjaliku lisainformatsiooni Ford Protect kasutusturvalisuse tingimustest leiad auto kasutusjuhendist või Ford Protect lepingu dokumentidest. Info-Auto Fordi esindused annavad Sulle meeleldi lisateavet.

FordProtect Hinnakiri.

hinnad sisaldavad 20% käibemaksu.

Info-Autost ostetud uutele Fordidele esimese 12 kuu jooksul registreerimiskuupäevast.

Mudel5 aastat. / 100 000 km5 aastat. / 150 000 km
Ka179298
KA+159238
Fiesta159238
Fiesta uus197337
B-Max198337
EcoSport198337
Tourneo Courier248496
Focus248417
Focus uus357496
C-MAX357469
Kuga377595
Tourneo Connect377893
Mondeo v.a.Hübriid377496
S-MAX476793
Galaxy476793
Tourneo Custom496992
Mustang526873
Edge526873
Fiesta Van179347
Transit Courier248496
Transit Connect377893
Transit Custom496992
Transit496992
Ranger496992

Tutvu lähemalt soodsa kasutusturvalisusega.
Ford Protect on valik, mis tagab Sulle meelerahu ja kasu järgnevaks 5 aastaks. Küsi lähemalt Info-Auto Fordi esindustest. Meeldivat sõitu nii Sulle kui ka Sinu Fordile.

Hinnad sisaldavad käibemaksu. Info-Auto jätab õiguse muuta hindu ja varustuse loetelu või lõpetada mõne mudeli müük ette teatamata.

Ford Protect andmekaitse
Et oma Garantiid registreerida ja säilitada, võite meile koos oma sõiduki andmetega anda oma nime ja kontaktandmed. Et teile Garantiid pakkuda, võime seda jagada informatsiooni oma sidusettevõtetega ("sidusettevõtted" tähendab ettevõtete gruppi, mis on meiega seotud ühise juhtimise või omanduse kaudu ning täielik nimekiri on saadaval siin), ja teie edasimüüjaga [ja teie kohaliku autoabi pakkujaga, et nad saaksid teile teie soovi korral teenuseid pakkuda. Asukohaandmete kogumine on nende teenuste osutamiseks samuti vajalik]. Kuidas teie andmeid kasutatakse, saate teada nende privaatsuspoliitikast.
Peame teie andmeid töötlema, et saaksime teile pakkuda nendele Tingimustele vastavat Garantiid ja meil on vahel legitiimne huvi töödelda teie andmeid teatud eesmärkidel, nagu näiteks uute ja paremate toodete, teenuste, äri- ja turundusstrateegiate arendamine ning üldine uuringulise iseloomuga tegevus. Et saada lisainformatsiooni meie privaatsuspraktika kohta, sealhulgas teie andmete rahvusvahelise liikumise ja teie õiguste kohta, tutvuge palun meie privaatsuspoliitikaga .