Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford EcoSport

Loodud linnadžunglist põgenemiseks.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Sõidukindlus

Sinu käsutuses on palju täiustatud juhiabisüsteeme. Nõlvaltstardiabi (Hill Start Assist) aitab mäkketõusul peatuda. Stiilsed LED-päevasõidutuled tagavad erakordselt hea nähtavuse, liiklusmärkide tuvastussüsteem (Traffic Sign Recognition) hoiab kursis kiirusepiirangutega.

Sõiduelamus

Naudi suurepärast jõudlust

EcoSporti valikus on mitu auhinnatud 1.0-liitrist Ford EcoBoost bensiinimootorit, millel võimsust 100 hj, 125 hj või 140 hj.

Jõudlus ja omadused

Praktiline ja arukas

Kõik EcoSporti funktsioonid aitavad kaasa suurepärasele sõiduelamusele. FordPass Connect modemil on hulgaliselt ühenduvusfunktsioone, näiteks WiFi ja reaalajas liiklusuuendused. SYNC 3 võimaldab juhtida telefoni, muusikat ja navigeerimist lihtsate häälkäskluste või 8-tollise värvilise puuteekraani abil ning esmaklassilise 675-vatise 10 kõlariga B&O helisüsteemiga saad rikkaliku ja võimsa muusikaelamuse.

Mugavus

Sinu turvalisus on oluline

EcoSport on varustatud tehnoloogiate ja süsteemidega, mis on loodud sinu, kaasreisijate ja sinu sõiduki kaitsmiseks. Põhifunktsioonide hulka kuuluvad kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist), elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control), veojõukontroll (Traction Control) ja rehvirõhu seiresüsteem (Tyre Pressure Monitoring System). Lisaks esimesed, külgmised ja põlvede turvapadjad ning turvakardinad.

Ohutus ja turvalisus

Muljetavaldav paindlikkus

EcoSportis on üllatavalt avar salong. Ruumi saab veelgi suurendada tagaistmeid 60/40 kokku klappides ning seljatoed põrandaga ühetasaseks keerates. Pagasiruumi põrand on kolmes asendis reguleeritav.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford EcoSport
Titanium

Hind alates
20 900 €

Ford EcoSport
ST-Line

Hind alates
22 200 €

Ford EcoSport
Active

Hind alates
22 200 €