Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mustang Mach-E laadimiseks on mitmeid võimalusi. Koduse laadimise puhul saab auto lihtsalt ühendada tavalisse vooluvõrku või kiiremaks laadimiseks kasutada lisavarustusena pakutavat Ford Wallboxi, mis laeb aku öö jooksul täis. Koduseid laadimisaegu saab hallata FordPass rakendusega.

FordPass suudab leida planeeritud marsruudil ka mugavad avalikud laadimispunktid, mida saab jagada oma navigatsioonisüsteemiga. Samuti saab juurdepääsu FordPassi laadimisvõrgustikule, kus on üle 155 000 avaliku laadimisjaama üle Euroopa ning IONITY kiirlaadimisvõrgustikule, kus on laadimispunktid enam kui 400 kohas Euroopas.

Laadimine kodus

Mustang Mach-E laadimine kodus on sama lihtne kui nutitelefoni laadimine – sõidukiga kaasas olev Fordi universaalne laadimiskaabel tuleb lihtsalt ühendada tavalisse pistikupessa.

Pistikupesast laadimisele pakub mugavamat ja kiiremat alternatiivi Ford Connected Wallbox kodune laadimispunkt, mis töötab koos FordPass rakendusega, lastes sõiduki laadimist ka eemalt hallata.

Kodune laadimispunkt

Ford Connected Wallbox on lisavarustusena pakutav kodune laadimispunkt, mis on kiireim kodune laadimisvõimalus. Wallbox suudab tunnis laadida üle 30 km sõiduulatust ja laeb aku täiesti täis üleöö. Ford Connected Wallboxi on võimalik soetada Fordi ametliku edasimüüja juurest.

Kodusest pistikupesast laadimine

Kaasasoleva universaalse laadimiskaabli saab ühendada ka suure võimsusega pistikupessa, mis laeb tunnis kuni 30 km sõiduulatust. Tavalises koduses pistikupesas laadimine on aeglasem, umbes 12 km sõiduulatust tunni aja jooksul.

Suure võimsusega pistikupesa ja Ford Connected Wallboxi võib paigaldada kvalifitseeritud elektrik.

Laadimine avalikus kohas

Mustang Mach-E-l on võimekus laadida nii vahelduv- kui ka alalisvooluga. Sõidukil on 5-aastane tasuta juurdepääs FordPass laadimisvõrgustikule, mis hõlmab üle 155 000 laadimispunkti kogu Euroopas – ja see arv kasvab veelgi.

Ford on ka asutajapartner IONITY kiirlaadimisvõrgustikus, mille 400 laadimisjaama ja 2400 laadimispunkti avati Euroopa suurtel kiirteedel 2020. aasta lõpus. Need kiirlaadimispunktid võivad anda kuni 115 km sõiduulatust vaid 10 minutiga.

Ionity laadimisvõrgustik

IONITY pakub kõige kiiremat laadimismeetodit. Suure võimsusega alalisvoolulaadijad (150 kW) suudavad 10 minutiga laadida 115 km sõiduulatust – ideaalne aeg lühikeseks kohvipeatuseks.

Avalikud laadimispunktid

Avalikud laadimispunktid pakuvad suurepärast ja kiiremat laadimisvõimalust kodust eemal olles. Vahelduvvooluga avalikud laadimispunktid pakuvad 10-80% aku täituvust 7,2 tunniga. Alalisvoolu laadijad (50 kW) võimaldavad 10-80% aku täituvust 90 minutiga.

Leia laadimisjaam

Mustang Mach-E võimaldab hõlpsasti hallata oma elektriauto aku sõiduulatust ja laadimist ka autost eemal olles. Pilvepõhine ühenduvus annab põhjalikud sihtkoha otsingutulemused, võimaldades planeerida oma marsruudid nii, et need sisaldaksid kõige mugavamaid avalikke laadimispunkte. Funktsioonidele on lihtne juurdepääs SYNC 4 puuteekraani kaudu või lihtsaid häälkäsklusi kasutades, näiteks: “Hey Ford, find me a place to charge.”

Reisiplaneerija

Mustang Mach-E jaoks on FordPassi põhifunktsiooniks reisiplaneerija. Sihtkoha otsimisel näitab süsteem hetke laadimisolekut ja järelejäänud sõiduulatust. Vajadusel soovitab mugavaid avalikke laadimiskohti kavandatud marsruudil ning arvestab need laadimispeatused automaatselt reisile lisaks, et optimeerida sõiduulatust, tõhusust, sõiduaega ja laadimispauside pikkust.

Varustustasemed

Ford Mustang Mach-E
Mach-E

Hind alates
55 900 €

Ford Mustang Mach-E
Premium

Hind alates
62 500 €

Ford Mustang Mach-E
GT

Hind alates
78 700 €