Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Luksuslik esmaklassiline nahkpolster (istmete nahast keskosa ja istmepadjad) koos punaste dekoratiivsete õmblustega, ainulaadsed disainielemendid ja peenelt töödeldud materjalid – iga detail Ford Explorer pistikhübriidi interjööris õhkab eksklusiivsust. See hõlmab ka Bang & Olufseni kohandatud B&O helisüsteemi, 12,3-tollist digitaalset ekraani (ekraani diagonaal 31,2 cm) ja FordPass Connecti abil isikupärastatud sõiduelamust.

Kommunikatsiooni kõrgeim tase

Ford SYNC 3 on meie kõrgel tasemel side- ja meelelahutussüsteemide edasiarendus, mis lihtsustab erinevate funktsioonide kasutamist sõidukis. See võimaldab mugavalt helistada, lasta tekstisõnumeid ette lugeda ja neile isegi vastata käed-vabad süsteemi kaudu. Lisaks saab audiosüsteemi ja valikulist navigatsiooni juhtida hääljuhtimisega või puuteekraani kaudu. Ford SYNC 3 sisaldab lisaks AppLink funktsioonile ka täiendavaid ühenduvuslahendusi Apple CarPlay ja Android Auto jaoks.

Kiirem laadimine kodus

Ford Connected Wallboxiga saab Ford Explorerit kodus kiiresti ja lihtsalt maksimaalse kiirusega laadida. Professionaalset tuge võimsa Ford Connected Wallboxi paigaldamisel ja kasutuselevõtmisel pakub meie asjatundlik paigalduspartner Eneco eMobility.

B&O tipptasemel helisüsteem

Ford Explorer pistikhübriidis on Bang & Olufseni heliinseneride poolt spetsiaalselt sellele autole loodud 980-vatine ja 14 kõlariga helisüsteem.

Kõigele on mõeldud

Tänu induktiivsele laadimispunktile keskkonsoolis on nutiseadmed Ford Explorer pistikübriidis alati laetud ja kasutusvalmis – suurepärane näide sellest, kuidas funktsionaalne interjöör pakub maksimaalset ruumi ja mugavust.

Jalaliigutusega avanev tagaluuk

Anduriga juhitava tagaluugi saab avada ja sulgeda lihtsa jalaliigutusega tagumise kaitseraua all. Vajadusel saab tagaluugi liikumise saab igal ajal peatada.

Elektriline panoraamkatus

Esimese ja teise istmerea kohal olev elektriline panoraamkatus loob avara ja õhulise tunde, tuues salongi loomulikku valgust. Solar Reflect termiline kate peegeldab päikest ja hoiab salongi meeldivalt jahedana ka siis, kui katus on suletud. Elektriline päikesevari annab vajadusel varju ja kaitseb soovimatute pilkude eest.

Parkimine ühe nupuvajutusega

Piisab vaid kergest nupuvajutusest elektroonilisele seisupidurile, et rattad lukustada ja sõiduk ohutult parkida.

Elektrilised küljepeeglid

Vältimaks sõiduki kahjustamist kitsastes parkimiskohtades, saab soojendusega küljepeeglid ühe nupuvajutusega kokku klappida.

Istme- ja roolisoojendus

Ford Exploreris on nii soojendusega rool kui istmed. Lisaks juhi ja kaasreisija istmetele on nüüd soojendusega ka teine istmerida. FordPass rakendusega saab Exploreri mootori käivitada enne kodust väljumist, sulatada esiklaasilt jää ning seadistada soovitud sisetemperatuuri.

Käivita mootor ühe nupuvajutusega

Ford Power Start funktsiooniga käivitub Explorer vaid ühe nupuvajutusega, ilma et peaks võtit taskust välja võtma.

Vihmasensoriga klaasipuhastid

Vihmasensoriga klaasipuhastid aktiveeruvad, kui esiklaas on märg, ja reguleerivad oma kiirust vastavalt ilmastikule või vihma intensiivsusele. Valida saab erinevate tundlikkuse tasemete vahel, määrates klaasipuhastite sisse lülitumise aja.

Loo oma individuaalne atmosfäär

Salongivalgustus muutub öösel mahedaks ja rahulikuks, luues meeldiva atmosfääri.

Laadimisjaamad

Euroopa suurima avaliku laadimisjaamade võrgustiku NewMotion rakenduses on olemas kõik laadimislahendused – lihtsasti leitav sobiv laadimisjaam, mille asukoha saab saata auto navigatsioonisüsteemi ja pärast laadimist rakenduse kaudu maksta.

Varustustasemed

Ford Explorer
ST-Line

Hind alates
80 300 €

Ford Explorer
Platinum

Hind alates
81 200 €