Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Lisaks paljudele kõrgetasemelistele juhiabitehnoloogiatele on uue Ford Kuga tunnusteks ka voolujoonelisus, peen nahkkattega siseviimistlus ja panoraamkatus.

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. SYNC 3 suudab lugeda ka tekstisõnumeid. Värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks. SYNC 3 ühendub ka Apple CarPlay ja Android Autoga ning AppLinki abil pääseb juurde mõnele oma nutitelefoni lemmikrakendusele.

Uks ühendatud maailma

Ford Kugasse sisseehitatud FordPass Connect modem toob sinuni terve rea uusi funktsioone. Kuni kümne seadme jaoks mõeldud 4G LTE Wi-Fi võimaldab saata oma telefonist sihtkohad autos asuvasse navigatsiooniseadmesse ja saada reaalajas liiklusuuendusi. Täiustatud kaugfunktsioonid võimaldavad kontrollida ja jälgida oma Kugat kõikjal – kasuta telefoni sõiduki leidmiseks, uste lukustamiseks ja avamiseks ning külmadel päevadel eelsoojenduse käivitamiseks. Telefonist saab kontrollida ka pistikhübriidi aku laetuse taset ning näha elektrisõidukiga seotud märguandeid.

Kuga pistikhübriidide tarne algab 2021. aastal.

Laadimine läbi nutitelefoni

Oma uue Kuga pistikhübriidi hoiad hõlpsalt laetuna tänu Fordi koostööpartnerile NewMotion. See Euroopa suurim avalik laadimisvõrk võimaldab nutitelefoni kaudu ligipääsu paljudele laadimislahendustele – näiteks aitab sul leida lähima laadimispunkti ning ka maksta saab läbi rakenduse.

Laadimine

Kuga pistikhübriidi on lihtne kodus laadida – seinakarbist saab seda teha vaid 3,5 tunniga. Teise võimalusena saad kasutada sõidukiga kaasas olevat laadimiskaabliga välist pistikupesa, millega kulub aku täislaadimiseks 6 tundi.

Käed-vaba tagaluuk

KeyFree võtmega on tagaluugi avamine lihtne isegi siis, kui käed on kinni. Võtit ei pea taskust või kotist välja võtma, vaid viibuta tagumise kaitseraua keskosa all õrnalt jalga ning tagaluuk avaneb. Luuki saab avada ja sulgeda ka autos sees istudes.

Avaram maailm

Ford Kugaga sõites näed rohkem ümbritsevat. Kahest paneelist koosnev elektriline panoraamkatus laseb salongi ohtralt valgust, avatuna palju värsket õhku ning suletuna kaitseb tänu klaasi päikest peegeldavale kattele kuuma eest.

Sõidu ajal laadimine

Kuga interjöör on mugav ja ruumikas. Näiteks on keskkonsoolis piisavalt ruumi ka kõige suuremate nutitelefonide jaoks ning juhtmevaba laadimisalus annab kindluse, et sinu seadmed on alati kasutamiseks valmis.

Lisamugavused

Lisaks juhi ja kaasreisija soojendusega istmetele on Kugal ka soojendusega rool, mis hoiab sinu käed külmadel talvehommikutel soojas.

Kvaliteetne ja esmaklassiline helisüsteem

Kvaliteetse B&O helisüsteemiga kõlab muusika uues Ford Kugas sama hästi kui kontserdil. Täiustatud 10 kõlariga 575-vatine seade on B&O heliinseneride poolt spetsiaalselt Kuga jaoks välja töötatud ja viimistletud. Kuga salongis naudid oma lemmikmuusikat kvaliteetselt ja esmaklassiliselt nagu kontserdisaalis.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Mugav, nutikas ja ruumisäästlik

Elektriline seisupidur on lihtne uuendus, millel on mõned üllatavad eelised. Näiteks jätab see salongi rohkem ruumi, seda on lihtsam rakendada ja sa ei pea pidureid nii tihti hooldama. Elektrilise seisupiduri rakendamiseks tuleb vaid keskkonsoolis nuppu vajutada.

Varustustasemed

Ford Kuga
Titanium

Hind alates
34 200 €

Ford Kuga
Titanium X

Hind alates
36 100 €

Ford Kuga
ST-Line

Hind alates
35 700 €

Ford Kuga
ST-Line X

Hind alates
41 800 €

Ford Kuga
Vignale

Hind alates
45 000 €