Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Lisaks suurepärasele välimusele on Puma ka nutikas. Stiilse disainiga salongi esiistmetel pakuvad mugavust nimmepiirkonna tugi ja massaažifunktsioon. Erksavärvilised interjööridetailid väljendavad kõrgetasemelist stiilitunnetust ning mitmed nutikad funktsioonid ja uuenduslikud tehnoloogiad tagavad täieliku sõidumugavuse. Kõik elemendid – alates 12,3-tollisest digitaalsest näidikupaneelist ja täiustatud 8-tollisest puutetundlikust ekraanist kuni paljude lisateenuste ja -funktsioonideni, mis on saadaval SYNC 3 infotainment-süsteemi ja sisseehitatud FordPass Connect modemi kaudu – on loodud selleks, et muuta sinu sõit võimalikult nauditavaks.

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Ford Puma on saadaval FordPass Connect modemiga, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas liiklusteavitusi reaalajas ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele. Õnnetuse korral helistab FordPass Connect häirekeskusesse ning annab teada sõiduki asukoha.

Lae alla FordPass rakendus, et kasutada veelgi rohkem funktsioone

FordPass Connect pakub veelgi rohkem võimalusi siis, kui see on FordPassi rakenduse kaudu sinu nutitelefoniga ühendatud. Näiteks saad telefoni kasutada oma sõiduki leidmiseks ning selle kauglukustamiseks ja -avamiseks, jälgida kütusetaset, läbisõitu ja rehvirõhku ning saada teateid sõiduki seisukorra kohta otse oma telefoni. Satelliitnavigatsioonisüsteemi saate programmeerida ka kodust, saates sihtkoha telefonist autosse.

Kuva oma eelistus

Puma interjööri ainulaadne keskpunkt on uus digitaalne näidikupaneel, mille nutika 12,3-tollise värvilise LCD-ekraani disainis on kasutatud freeform-tehnoloogiat, mis võimaldab kasutada tavapärasest ristkülikust erinevaid kujustuslahendusi ekraani sujuvamaks interjööri sobitamiseks. Teave kuvatakse intuitiivsete ja hõlpsasti loetavate ikoonidena, mis muudavad värvi ja konfiguratsiooni vastavalt valitud sõidurežiimile. Samuti saab seada eelistusi kuvatavale teabele, sealhulgas navigeerimisteadetele ning programmeerida igale juhile oma seadistuse.

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. SYNC 3 suudab lugeda ka tekstisõnumeid. Värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks. SYNC 3 ühendub ka Apple CarPlay ja Android Autoga ning AppLinki abil pääseb juurde mõnele oma nutitelefoni lemmikrakendusele.

Kvaliteetne ja esmaklassiline helisüsteem

Uues Ford Pumas kõlab muusika sama hästi kui kontserdil. B&O heliinsenerid on välja töötanud esmaklassilise 575-vatise helisüsteemi, mille rikkaliku ja võimsa 10 kõlariga komplekti osaks on ka pagasiruumiga integreeritud bassikõlar. Puma salongis naudid oma lemmikmuusikat kvaliteetselt ja esmaklassiliselt nagu kontserdisaalis.

Esiistmete massaažifunktsioon

Puma juhi ja kaasreisija istmeid on suurema toe ja mugavuse tarbeks täiustatud massaažifunktsiooniga, mida saab käivitada ühe nupuvajutusega. Kolmes erinevas režiimis töötav massaažifunktsioon on ideaalne pikematel sõitudel, aidates lõdvestada väsinud seljalihaseid.

Maha loksunud jook? Porised käpajäljed? See pole probleem!

Linnaliiklus on kiire ja intensiivne. Jook loksub maha, jalanõud on mustad, lemmikloom jätab porised käpajäljed. Et autot lihtsam puhastada oleks, oleme Puma jaoks loonud uued, täielikult eemaldatavad ja masinpestavad istmekatted, mida on integreeritud tõmbluku abil lihtne eemaldada. Istmekatteid võib vahetada ka lihtsalt salongile uue ilme andmiseks.

Lase päikesel sisse paista

Täispikkuses ja avatav panoraamkatus asendab täielikult terasest katusepaneeli ning laseb loomulikul valgusel autosse voolata, luues kerge ja õhulise interjööri. Panoraamkatuse esiosa on elektriajamiga ning seda saab otse taha kallutada või libistada, täispikk sissetõmmatav päikesevari võimaldab katust avades saada värsket õhku, hoides reisijad samas päikese eest kaitstuna.

Soojendusega istmed ja rool

Soojendusega esiistmetel saab valida kolme erineva soojusastme vahel, roolisoojendus aga hoiab käed pakaselisel hommikul või jahedal päeval soojas.

Et küljepeeglid kahjustada ei saaks

Et vältida ootamatuid kahjustusi küljepeeglitele ja neisse integreeritud näidikutele, saab Titanium ja ST-Line mudelitel küljepeeglid elektriliselt kokku klappida. Peeglisoojendus aitab külmadel hommikutel peeglid kiiremini jääst puhtaks saada.

Vihmaga automaatselt kohanduvad klaasipuhastid

Vihmatundlikud klaasipuhastid hakkavad tööle kohe, kui tuvastavad niiske esiklaasi. Mitmel erineval režiimil töötavad puhastid määravad niiskuse taseme ja aktiveeruvad vastavalt sellele.

Vali endale sobiv temperatuur

Täiustatud kliimaseade (Electronic Automatic Temperature Control) hoiab just seda sisetemperatuuri, mille oled ise valinud. Uue kolmeastmelise automaatse seadistusega saab kontrollida, kui kiiresti ja intensiivselt auto soojeneb või maha jahtub.

MyKey aitab autot muretult teistega jagada

MyKey paljude funktsioonide hulgas on maksimaalse kiirusepiirangu seadistamine, turvavöö meeldetuletus ning helisüsteemi tugevuse määramine. See tehnoloogia annab autoomanikule meelerahu, kui ta laenab oma sõidukit sõbrale või pereliikmele. Omaniku kätte jääb nn administraatori võti, millega saab piiranguid programmeerida.

Võtmevaba=murevaba

Fordi võtmevaba süsteem (KeyFree System) võimaldab sõidukit lukustada ja avada ilma et peaks võtme taskust või kotist välja võtma. Ideaalne lahendus, kui käed on asju täis või kui on kiire.

Auto käivitub vaid nupuvajutusega

Puma tajub automaatselt, kui võti on lähedal, ka siis, kui see on taskus või kotis. Piisab vaid nupuvajutusest ja auto käivitub.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast.

Varustustasemed

Ford Puma
Titanium

Hind alates
26 200 €

Ford Puma
ST-Line

Hind alates
26 900 €

Ford Puma
ST-Line X

Hind alates
28 400 €