Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Transiti salong on vastupidav, praktiline ja mugav. Läbimõeldud disain kogu salongis pakub palju asjade hoiustamisvõimalusi.

Et küljepeeglid kahjustada ei saaks

Et vältida ootamatuid kahjustusi küljepeeglitele ja neisse integreeritud näidikutele, saab küljepeeglid kokku klappida. Peeglisoojendus aitab külmadel hommikutel peeglid kiiremini jääst puhtaks saada.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Lisamugavust pakuvad soojendusega istmed

Reguleeritavad ja soojendusega istmed on saadaval lisavarustusena.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Vihmaga automaatselt kohanduvad klaasipuhastid

Vihmatundlikud klaasipuhastid hakkavad tööle kohe, kui tuvastavad niiske esiklaasi. Mitmel erineval režiimil töötavad puhastid määravad niiskuse taseme ja aktiveeruvad vastavalt sellele.

Varustustasemed

Ford Transit
Trend VAN

Hind alates
37 900 €

Ford Transit
Trend DCiV

Hind alates
40 100 €