Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Transit Connectil on sõiduauto mugavus ja vastupidavad istmed, mis tagavad meeldiva sõiduelamuse. Läbi uuendusliku FordPass Connecti saab nüüd kasutada 4G WiFi-ühendust, reaalajas liiklusuuendusi, sõiduki kauglukustamist ja -avamist ning palju muud.

Lihtne käed-vaba süsteem SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. 6-tollisel värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks ning ummikutest aitavad hoiduda reaalajas liiklusuuendused.

Sõidu ajal laadimine

Sinu nutitelefon on alati kasutamiseks valmis, kui kasutad Transit Connecti juhtmevaba laadimisalust.

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Transit Connectis on FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas reaalajas liiklusteavitusi ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele.

FordPass rakendusega saad kasutada veelgi rohkem funktsioone

Kui laed oma nutitelefoni FordPass rakenduse, pääsed lisaks juurde veel mitmetele FordPass funktsioonidele nagu näiteks auto kauglukustamine ja -avamine, distantsilt käivitamine (ainult automaatkäigukastiga autodel), kütuse tase, rehvirõhk, sõiduki asukoht, seisund ja palju muud. Lisaks saad saata eelnevalt planeeritud reisimarsruudi oma nutitelefonist otse autosse.

Turvaline koht kõikidele sinu nutiseadmetele

Transit Connectis saad laadida ja hoida nutitelefoni, MP3 mängijat ning olemas on ka USB-ühendus.

Käivita auto ühe nupuvajutusega

Transit Connect tajub automaatselt puldi lähedalolekut isegi siis, kui see on taskus või kotis, seega pead sa auto käivitamiseks vaid Ford Power nuppu vajutama. Standardvarustuses Limited-seerial.

Ruumi kõige jaoks

Hästi läbimõeldud keskkonsoolils on 12-voldine pistikupesa, USB-ühendus, kaks topsihoidjat ja A4-kaustu mahutavad panipaigad. Standardvarustuses kahekohalises mudelis.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

MyKey aitab autot muretult teistega jagada

MyKey®paljude funktsioonide hulgas on kiirusepiirangu seadistamine, turvavöö meeldetuletus ning helisüsteemi tugevuse määramine. See tehnoloogia annab autoomanikule meelerahu, kui ta laenab oma sõidukit sõbrale või pereliikmele. Omaniku kätte jääb nn administraatori võti, millega saab piiranguid programmeerida.

Reguleeritavad soojendusega istmed

Valikvarustusena on saadaval soojendusega esiistmed.

Vali endale sobiv temperatuur

Kahetsooniline elektrooniline kliimaseade (Dual-Zone Electronic Automatic Temperature Control) hoiab just seda sisetemperatuuri, mille oled ise valinud.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Et küljepeeglid kahjustada ei saaks

Et vältida ootamatuid kahjustusi küljepeeglitele ja neisse integreeritud näidikutele, saab küljepeeglid kokku klappida. Peeglisoojendus aitab külmadel hommikutel peeglid kiiremini jääst puhtaks saada.

Paindlikud topeltistmed

Kahekohaline kaasreisija iste võimaldab mahutada ka lisareisija. Paindliku keskmise istme saab tasapinnaliselt kokku klappida, tehes sellest sobiva pinna kirjutamiseks, või ülespoole keerata, et tekiks käepärane panipaik.

Kohanduv roolisammas

Ideaalse ja mugavaima sõiduasendi leidmiseks saab roolisambal hõlpsasti reguleerida nii kaldenurka kui ka ulatust.

Varustustasemed

Ford Transit Connect
TREND VAN

Hind alates
23 700 €

Ford Transit Connect
KOMBI TREND

Hind alates
28 000 €