Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Täiustatud juhiabitehnoloogiate, kõrgeima taseme ühenduvusfunktsioonide ja innovaatiliste disainidetailidega Mustang Mach-E pakub nauditavat ja täiselektrilist sõiduelamust. Autosse saab siseneda võtmevabalt ja E-Latch süsteemi abil, intuitiivne One Pedal Drive süsteem tagab sujuva ja vaevata sõidu ning kolm valikulist sõidurežiimi häälestavad sõiduki jõudlust. Järgmise põlvkonna ühenduvusfunktsioonid FordPass Connect ja Ford SYNC 4A võimaldavad juhil oma elektrilise SUV-iga suhelda nii nagu ei kunagi varem.

One Pedal Drive

Mustang Mach-E-l on täiustatud ühe pedaaliga ajam. Võttes jala gaasipedaalilt, aeglustab auto end automaatselt ja sujuvalt. Aeglustamisel kaotatud energiat kasutatakse aku läbilaskevõime pikendamiseks, mis tähendab, et enamiku ajast saab sõita One Pedal Drive’iga. Piduripedaali peaks kasutama ainult äkilisemal pidurdamisel.

Kohanduv püsikiirusehoidja

Kohanduv püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control) koos Stop&Go funktsiooniga võimaldab automaatselt säilitada eelseadistatud kaugust eessõitvast sõidukist ja isegi tihedas liikluses täielikult peatada ning seejärel automaatselt taas valitud kiirusele kiirendada.

Kokkupõrke-eelne hoiatussüsteem

Kokkupõrke-eelne hoiatussüsteem (Pre-Collision Assist) kasutab tee skaneerimiseks kaamerat ja hoiatab võimaliku kokkupõrke eest teise sõiduki, jalakäija või jalgratturiga. Kui juht ei reageeri hoiatusele õigeaegselt, rakendab süsteem automaatselt pidureid laupkokkupõrke raskusastme vähendamiseks või isegi vältimiseks.

Aktiivne parkimisabi

Vajadusel hoolitseb Mustang Mach-E ka parkimise eest. Kui aktiivne parkimisabi (Active Park Assist) on aktiveeritud, suudab ta tuvastada sobiva ristisuunas või paralleelselt oleva parkimiskoha ning seejärel sõiduki sinna hõlpsasti sisse ja pärast välja juhtida. Tagumised ja külgmised parkimisandurid annavad helisignaali, kui sõiduk mõnele objektile liiga lähedale satub.

Pimenurga infosüsteem ja ristliikluse hoiatussüsteem

Pimenurga infosüsteem (Blind Spot Information System) kontrollib sõidu ajal auto pimenurka jäävaid sõidukeid. Ohu tuvastamisel annab süsteem sellest mõlemas uksepeeglis asuvate hoiatustuledega märku. Ristliikluse hoiatussüsteem (Cross Traffic Alert) aitab tagurdada ja hoiatab juhti, kui tuvastab mõlemalt poolt lähenevaid sõidukeid.

Kokkupõrkest kõrvalehoidmise süsteem

Üks kokkupõrke-eelse abisüsteemi osa on kokkupõrkest kõrvalehoidmise süsteem (Evasive Steering Assist). Tehnoloogia tuvastab takistuse tõttu teelt kõrvalekaldumise ja pakub takistusest turvaliselt möödumiseks täiendavat roolimisabi.

Automaatsed kaugtuled

Mustang Mach-E hämardab automaatselt esituled, kui tuvastab vastutuleva liikluse. Kui tee on taas vaba, lülituvad kaugtuled automaatselt tagasi.

Varustustasemed

Ford Mustang Mach-E
Mach-E

Hind alates
55 900 €

Ford Mustang Mach-E
Premium

Hind alates
62 500 €

Ford Mustang Mach-E
GT

Hind alates
78 700 €