Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Omadused ja jõudlus

Oma uuendatud hübriidivalikuga pakub Ford Kuga uuemaid, puhtamaid ja ökonoomsemaid viise veelgi suuremaks sõidunaudinguks.

Puhas. Vaikne. Võimekas

Sobib nii tihedasse linnaliiklusesse kui käänulisele maanteele. Ford Kuga täiustatud pistikhübriidtehnoloogia ühendab akutoitega elektrimootori 2,5-liitrise Duratec-bensiinimootoriga, mille kombineeritud hübriidvõimsus on 225 hj. Oluliselt väiksem on nii kütusekulu kui süsinikdioksiidi heitkogused – vaid 32 g/km (WLTP).

Neli elektrisõiduki (EV) režiimivalikut lasevad sul otsustada, kas soovid kasutada elektrimootorit (EV Now), bensiinimootorit (EV Later), mõlema kombinatsiooni (EV Auto) või kasutada mootorit hübriidaku laadimiseks sõidu ajal (EV Charge). Nii möödub hõlpsalt igal teekond ning linnasõidud on puhtad ja vaiksed.

Lisatugi mootorile

Kuga EcoBlue hübriid diiselmootoril on jõudluse parandamiseks 48-voldine akupakk, mis aitab vähendada kütusekulu ja tähendab väiksemaid heitgaase. Samuti pole Kugat vaja ühendada välise toiteallikaga, kuna akupakki laetakse sõidu ajal.

Nutikam diiselmootor

Eelistad diislit? Ford Kugal on valikus 1,5- ja 2,0-liitrised EcoBlue mootorid, mis sisaldavad kõige uuemat tehnoloogiat, et parandada võimsust, pöördemomenti ja ökonoomsust, vähendades samal ajal heitgaase. Olenevalt valitud mootorist on võimsus 120 hj või 190 hj.

Kompromissitu jõudlus

1,5-liitrine 120 hj või 150 hj Ford EcoBoost bensiinimootor kasutab kütuse otsesissepritse ja turbolaadimise kombinatsiooni koos silindri deaktiveerimistehnoloogiaga, pakkudes silmapaistvat võimsust märkimisväärse tõhususega. Naudi kompromissitut jõudlust parema kütusekulu ja madalamate CO2-heitmetega.

Lisatugi mootorile

Kuga EcoBlue hübriid diiselmootoril on jõudluse parandamiseks väike 48-voldine akupakk.

See kerghübriidseade ei toimi ainult elektriga, vaid vajadusel täiendab diiselmootorit ja aitab suurendada sõiduki kütusesäästlikkust ja vähendada heitmekoguseid. Samuti pole Kugat vaja ühendada välise toiteallikaga, kuna akupakki laaditakse sõidu ajal.

Lihtne laadida

Kuga pistikhübriidil on standardvarustuses kodune laadimiskaabel ja lisakaabel avalike laadimisjaamade jaoks.

Soovid oma pistikhübriidi kodus võimalikult kiiresti laadida? Selle jaoks on lisavarustusena saadaval Ford Wall-Box, mille saad lasta koju paigaldada. Ford Wall-Box suudab laadida Kuga aku täis vähem kui 3,5 tunniga, pakkudes palju kiiremat laadimisaega kui tavaline pistikupesa.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, võib see tehnoloogia mootori automaatselt välja lülitada, varustades samal ajal energiaga esitulesid, kliimaseadet, raadiot ja Ford SYNC süsteemi. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib tõesti aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Kiire käiguvahetus

Kuga 6-käiguline manuaalkäigukast on suure pöördemomendiga ning tagab sujuva, kiire ja täpse käiguvahetuse. Kütusesäästlikkust aitab optimeerida armatuurlaual olev märgutuli, andes märku, millal on õige aeg käiku vahetada.

Sujuv käiguvahetus

8-käigulise automaatkäigukastiga mudelites võimaldab Kuga pöörlev käiguvahetusnupp (Rotary Gear Shift Dial) lihtsa keeramise abil sujuvalt käike valida. Lisaks loob tavalise käigukasti asemel olev nupp viimistletuma sisekujunduse ning annab autosse lisaruumi.

Saab igal pool hakkama

Siledad linnatänavad või kivine maastik – kus iganes sa sõidad, saab Kuga hakkama. Viie sõidurežiimi seast saab valida sobivaima, mis reguleerib sõiduki jõudluse teetingimustele vastavaks. Süsteem muudab kiirendust, rooli ja vedrustustundlikkust, töötades samal ajal ka veojõu, stabiilsuse ja Hill Decent Control süsteemidega, et pakkuda optimaalset juhtimist igas režiimis.

Väiksem heitmekogus

Oma muljetavaldavalt madala CO2 heitmetasemega 32 g/km (WLTP)/26 kg/km (NEDC) vastab Ford Kuga Euro 6.2 õhukvaliteedi parandamise ja heitgaaside vähendamise heitmestandarditele.

Varustustasemed

Ford Kuga
Titanium

Hind alates
34 200 €

Ford Kuga
Titanium X

Hind alates
36 100 €

Ford Kuga
ST-Line

Hind alates
35 700 €

Ford Kuga
ST-Line X

Hind alates
41 800 €

Ford Kuga
Vignale

Hind alates
45 000 €