Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Omadused ja jõudlus

Mõned Mustangi uuendused on silmaga nähtavad, teisi aga on kuulda ja tunda – nende hulka kuuluvad nii 5,0-liitrine V8 mootor kui mitmed uuenduslikud tehnoloogiad.

Üks Mustang. Kaks võimsat mootorit

Mustangi tuntud 5,0-liitrisele V8 mootorile on lisatud topelt kütuse kõrgsurve pihusti. Uuel Bullittil on veelgi võimsam 469 hj, 7250 p/min ja 529 Nm mootor.

Väljalaskeava klapp

Valides 12-tollise digitaalse näidikupaneeli menüüst klapi väljalaskeava, saab reguleerida heitgaasi märguannete intensiivsust neljas erinevas režiimis: Quiet, Normal, Sport or Race Track. Quiet-režiimis saab seadistada ka taimeri.

Suur pidurdusjõud

Spetsiaalselt suure jõudlusega pidurisüsteem sisaldab 4-kolvilisi esimesi pidurisadulaid ja ventileeritavaid kettaid, mis on seotud mitmete keerukate elektrooniliste ohutus- ja juhiabisüsteemidega. 5,0-liitrine V8 GT on varustatud veelgi kõrgema spetsifikatsiooniga süsteemiga - 6-kolvililiste Brembo™ ventileeritavate esimeste piduritega.

Sujuv ja kiire 6-käiguline manuaalkäigukast

6-käigulise manuaalkäigukastiga on saadaval 5,0-liitrine V8 mootor. Lühike esimene käik kiirendab kohalt, kuues käik vähendab mootori pöörete arvu, et parandada kütusekulu. Sujuva ja täpse käiguvahetusega on suurepärane juhtimiselamus garanteeritud.

Kõrgetasemeline 10-käiguline automaatkäigukast

Uus täiustatud 10-käiguline automaatkäigukast tagab nii erakordse kiirenduse kui silmapaistva kütusesäästlikkuse. Käigukasti elektrooniline juhtimissüsteem võimaldab optimeerida jõudlust Mustangi erinevate sõidurežiimide jaoks. Adaptiivse käiguvahetusega saab ülekanne kohaneda muutuvate tingimustega ja valida sobiva käigu igas olukorras. Käike saab vahetada ka roolil olevate käiguvahetuslabadega.

Varustustasemed

Ford Mustang
GT

Hind alates
50 700 €

Ford Mustang
MACH 1

Hind alates
62 100 €