Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja tõhusus

Uus Transit on võimsam, tõhusam ja paremini reageerivam. Täiustatud mootorite valik võimaldab Transiti kohandada täpselt vastavalt konkreetsetele vajadustele. Mitmed tehnoloogiad, sealhulgas automaatne käivitamine ja peatamine ning kiirenduse juhtimine, aitavad suurendada kütusesäästlikkust ja vähendada heitmeid.

Uus täiustatud ajamitehnoloogia

Transit on oma täiustatud järgmise põlvkonna 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootoritega võimsam ja tõhusam kui kunagi varem. Saadaval on neli jõuülekannet, mis pakuvad kuni 185 hj ja 415 Nm pöördemomenti.

Väike elektrimootor suurendab tõhusust veelgi

Transit on saadaval ka EcoBlue hübriidina. See tehnoloogia aitab vähendada kütusekulu ja vähendab heitgaase, kuna väike akutoitel töötav elektrimootor pakub vajadusel täiendavat tuge diiselmootorile.

AdBlue® vähendab saastet

Valikulises katalüütilises redutseerimissüsteemis kasutatakse karbamiidi ja vee baasil vedelikku AdBlue®, et muuta heitmed lämmastikuks ja veeks. Tahkete osakeste filter vähendab enam kui 99% sõiduki heitgaasist eralduvatest tahketest osakestest. Et see toimiks, peab sinu 2,0-liitrise Ford EcoBlue AdBlue® paak olema täidetud AdBlue® vedelikuga. Kui vedeliku tase muutub liiga madalaks, süttib selle kohta hoiatustuli.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Tipptasemel 10-käiguline automaatkäigukast

Uue täiustatud 10-käigulise automaatkäigukastiga pakub Transit nii suurepärast kiirendust kui silmapaistvat kütusesäästlikkust. Samuti kasutatakse reaalajas adaptiivset käiguvahetust, mis võimaldab käigukastil vaevata kohaneda muutuvate tingimustega.

Veelgi tõhusam

Uuenduslik Ford EcoGuide süsteem hindab pidevalt sõidukäitumise mõju kütusekulule. Süsteem analüüsib kiirust, käiguvahetust ja pidurdamist ning lühikeste ja pikkade sõitude arvu. Seejärel edastab EcoGuide teabe armatuurlaual asuva ekraani kaudu. EcoGuide’i eesmärk on tõhusam, säästlikum, väiksema kütusekulu ja heitmetasemega sõitmine.

Kütusesäästlik 6-käiguline manuaalkäigukast

Transiti 6-käiguline sujuva ja kiire käiguvahetusega manuaalkäigukast muudab sõidud ökonoomseks ja tõhusaks.

Kiirenduse juhtimine aitab säästlikumalt sõita

Kiirenduse juhtimine (Acceleration Control) reguleerib kiirenduse määra vastavalt kaubiku koormusele. Selle tulemusena võib sõltuvalt sõidustiilist kütusekulu väheneda kuni 15%. Tehnoloogia vähendab ka mootori, pidurite, rehvide ning muude komponentide kulumist.

Veelgi tõhusam aku laadimine

Erinevalt traditsioonilistest süsteemidest laeb nutikas taastav laadimine (Smart Regenerating Charging) akut ainult vajadusel. See aitab veelgi rohkem kütust kokku hoida ja heitmeid vähendada.

Varustustasemed

Ford Transit
Trend VAN

Hind alates
37 900 €

Ford Transit
Trend DCiV

Hind alates
40 100 €