Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja tõhusus

Ford EcoBlue diiselmootorid

Täiustatud 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootoritega Transiti raamauto on võimsam ja tõhusam kui kunagi varem.

Tipptasemel 10-käiguline automaatkäigukast

Uue täiustatud 10-käigulise automaatkäigukastiga pakub Transit nii suurepärast kiirendust kui silmapaistvat kütusesäästlikkust. Samuti kasutatakse reaalajas adaptiivset käiguvahetust, mis võimaldab käigukastil vaevata kohaneda muutuvate tingimustega. Esiveolistel sõidukitel on 6-käiguline automaatkäigukast.

Kütusesäästlik 6-käiguline manuaalkäigukast

Transiti raamauto 6-käiguline sujuva ja kiire käiguvahetusega manuaalkäigukast muudab sõidud ökonoomseks ja tõhusaks.

Veelgi tõhusam

Uuenduslik Ford EcoGuide süsteem hindab pidevalt sõidukäitumise mõju kütusekulule. Süsteem analüüsib kiirust, käiguvahetust ja pidurdamist ning lühikeste ja pikkade sõitude arvu. Seejärel edastab EcoGuide teabe armatuurlaual asuva ekraani kaudu. EcoGuide’i eesmärk on tõhusam, säästlikum, väiksema kütusekulu ja heitmetasemega sõitmine.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Rehvid suurendavad tõhusust

Madala veeretakistusega rehvid kulutavad rataste liikuma panemiseks vähem energiat, mis vähendab omakorda kütusekulu.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Kiirenduse juhtimine aitab säästlikumalt sõita

Kiirenduse juhtimine (Acceleration Control) reguleerib kiirenduse määra vastavalt kaubiku koormusele. Selle tulemusena võib sõltuvalt sõidustiilist kütusekulu väheneda kuni 15%. Tehnoloogia vähendab ka mootori, pidurite, rehvide ning muude komponentide kulumist.

Veelgi tõhusam aku laadimine

Erinevalt traditsioonilistest süsteemidest laeb nutikas taastav laadimine (Smart Regenerating Charging) akut ainult vajadusel. See aitab veelgi rohkem kütust kokku hoida ja heitmeid vähendada.

Varustustasemed

Ford Transit raamauto
Trend

Hind alates
37 500 €