Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ohutus ja turvalisus

Me hoolitseme sinu ohutuse eest, hoiatades läbi nutikate süsteemide potentsiaalsest kokkupõrkeohust kuni veojõu ja stabiilsuse säilitamiseni. Sellepärast on uuel Ford Kugal standardvarustuses hulgaliselt nutikaid abitehnoloogiaid, mis kõik on loodud sinu, sinu pere ja teiste liiklejate kaitseks.

Viietärniline turvalisus

Tõestuseks oma suurepärasest võimest kaitsta sind ja sinu kaasreisijaid, on Kuga teeninud Euroopa juhtivalt sõltumatult ohutusorganisatsioonilt Euro NCAP viietärnilise ohutushinnangu. Kaks nädalat kestnud testidel sai Kuga hindeks „hea”, näidates kõrget jõudlust, head tasakaalu juhi ja sõiduki vahel ning vastupidavaid turvasüsteeme.

Süsteem, mis aitab kaitsta jalakäijaid

Jalakäijatuvastusega kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection) kasutab eesoleva tee monitoorimiseks kaameratehnoloogiat. Kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada.

Suurendab hädaolukorras pidurdusjõudu

Hädapidurdusabi (Emergency Brake Assist) tuvastab hädapidurdussituatsiooni ja optimeerib pidurdussüsteemi rõhku, et tagada maksimaalne peatumisjõud.

Hoiab kursis

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) jälgib pidevalt sinu sõidukit. Blokeerumisvastase pidurdussüsteemi ja veojõukontrolli täiustatud andurite abil saab see tuvastada, kui sõiduk kaotab haarduvuse, ja rakendada ratastele automaatselt pidurdusimpulsi, mis aitab sõidukit stabiliseerida.

Laste turvalisus

Väikelaste turvaliseks reisimiseks on Kuga tagaistmetel ISOFIX-lapseistme kinnituskohad kahe lapseistme paigaldamiseks.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Kaitse oma Kugat varguse eest

Thatchami esimese kategooria turvasüsteem lülitub topeltlukustamisel automaatselt sisse. Kui autosse püütakse siseneda, seda kohalt liigutada või andurid tuvastavad autosisese liikumise, käivitub tugeva heliga alarm. Süsteemi saab seadistada jälgima nii uksi, kapotti kui pagasiruumi.

Varustustasemed

Ford Kuga
Titanium

Hind alates
34 200 €

Ford Kuga
Titanium X

Hind alates
36 100 €

Ford Kuga
ST-Line

Hind alates
35 700 €

Ford Kuga
ST-Line X

Hind alates
41 800 €

Ford Kuga
Vignale

Hind alates
45 000 €