Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ohutus ja turvalisus

Et kaitsta sind, kaasreisijaid, jalakäijaid ja autot, on Mustangil mitmeid täiustatud turvalisussüsteeme.

Kaitseb ka jalakäijaid

Jalakäijate tuvastusega kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) koos jalakäijate tuvastussüsteemiga (Pedestrian Detection) kasutab tee jälgimiseks kaameraid. Süsteem annab teada, kui tuvastab eesoleva sõiduki või jalakäija. Kui juht ei reageeri, rakendab süsteem automaatselt pidurid. See tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskust või neid üldse vältida.

Elektrooniline stabiilsuskontroll

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control, ESC) jälgib pidevalt sinu sõidukit. Andurid jälgivad pidevalt iga üksikut ratast, sõiduki suunda ja roolinurka, tasakaalustab pidurdusjõudu iga ratta vahel ja võib vajadusel vähendada mootori jõudu. See aitab võidelda ala- ja ülejuhitavusega, muutes sõiduki stabiilseks ja hõlpsamini juhitavaks. ESC ja veojõukontroll vähendavad ka rataste libisemist märgades või jäistes oludes.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Kiire ja täpne pidurisüsteem

Tajudes võimalikku hädapidurdust, laeb elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) eelnevalt pidurisüsteemi, sulgedes piduriklotside ja ketaste vahelised õhuvahed, aidates vähendada sõiduki pidurdusteekonda.

Erakordne auto vajab lisaturvalisust

Keerukas Thatchami esimese kategooria vargusevastane süsteem hoiatab, kui keegi üritab Mustangisse sisse murda või seda kohalt liigutada. Süsteem võimaldab valve alla panna ka uksed, kapoti ja pagasiruumi.

Kolmetärniline NCAP turvalisus

Euro NCAP on Mustangile andnud kolm tärni, mis tõendab, et Mustang suudab kaitsta sind, sinu kaasreisijaid ja ka jalakäijaid.

Varustustasemed

Ford Mustang
GT

Hind alates
50 700 €

Ford Mustang
MACH 1

Hind alates
62 100 €