Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ohutus ja turvalisus

Me hoolitseme sinu ohutuse eest, hoiatades läbi nutikate süsteemide potentsiaalsest kokkupõrkeohust kuni veojõu ja stabiilsuse säilitamiseni. Seetõttu on Ford Puma varustatud nutikate abitehnoloogiatega, mis on kõik loodud sinu, sinu pere ja teiste liiklejate kaitseks.

Aitab kaitsta jalakäijaid

Jalakäijatuvastusega kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection) kasutab eesoleva tee monitoorimiseks kaameratehnoloogiat. Kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada.

Suurendab hädaolukorras pidurdusjõudu

Hädapidurdusabi (Emergency Brake Assist) tuvastab hädapidurdussituatsiooni ja optimeerib pidurdussüsteemi rõhku, et tagada maksimaalne peatumisjõud.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Hoiab kursis

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) jälgib pidevalt sinu sõidukit. Blokeerumisvastase pidurdussüsteemi ja veojõukontrolli täiustatud andurite abil saab see tuvastada, kui sõiduk kaotab haarduvuse, ja rakendada ratastele automaatselt pidurdusimpulsi, mis aitab sõidukit stabiliseerida.

Maksimaalne haarduvus minimaalse pingutusega

Täiustatud veojõukontrollisüsteem (Traction Control System) välistab rataste liigse pöörlemise ning annab parima võimaliku haarduvuse, jõudluse ja stabiilsuse just siis, kui seda kõige rohkem vaja on. Süsteem jälgib ja reguleerib pidevalt sõiduki ratastele antud võimsust, tagades maksimaalse kontakti ja haardumise kiirendamisel.

Kaitsvad turvapadjad kogu autos

Lisaks eesmistele turvapatjadele pakuvad juhi ja kaassõitja rindkerele kaitset külgmised turvapadjad, mis on mõeldud sõitjate suunamiseks löögialast eemale. Turvakardinad kaitsevad külgedelt ja peatoed kaelavigastuste eest.

Laste turvalisus

Väikelaste turvaliseks reisimiseks on Puma tagaistmetel ISOFIX-lapseistme kinnituskohad kahe lapseistme paigaldamiseks.

Ära unusta turvavööd kinnitada!

Kui juhil või kõrvalistujal ununeb turvavöö kinnitamata, tuletab Puma seda meelde.

Thatchami alarm lisab turvalisust

Puma Thatchami esimese kategooria turvasüsteem sisaldab perimeeteralarmi ja topeltlukustust. Kui aktiveerida puldist topeltlukustus, ei saa ust seestpoolt avada isegi siis, kui sissetungija on külgakna purustanud.

Varustustasemed

Ford Puma
Titanium

Hind alates
26 200 €

Ford Puma
ST-Line

Hind alates
26 900 €

Ford Puma
ST-Line X

Hind alates
28 400 €