Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Turvalisus ja ohutus

Transitil on mitmeid tipptasemel turvalisussüsteeme ja -tehnoloogiaid nii reisijate kui veose ohutuks transportimiseks. Jalakäijate tuvastusega (Pedestrian Detection) kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) kasutab õnnetuste vähendamiseks RADAR-andureid, veeremi stabiilsuskontroll (Roll Stability Control) hoiab sõiduki stabiilsena, rehvirõhu jälgimissüsteem annab teada, kui rehvirõhk väheneb ning tipptasemel alarmid kaitsevad kaubikut varguse eest.

Süsteem, mis aitab vältida kokkupõrkeid ja kaitsta jalakäijaid

Jalakäijate tuvastusega (Pedestrian Detection) kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) kasutab eeloleva tee jälgimiseks radari- ja kaameratehnoloogiat. Kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab süsteem hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigel ajal, rakendada süsteem automaatselt pidurdusjõudu, et aidata vähendada või ennetada laupkokkupõrkeid.

Kaitseb ümbermineku eest

Fordi ainulaadne veeremissensor aitab veeremi stabiilsuskontrollisüsteemil (Roll Stability Control) hoida rehve maandatuna kõrge raskuskeskme puhul või läbi järskude kurvide sõites.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Koormaga kohanduvad juhtimisfunktsioonid

Kohanduv koorma jaotuskontrolli funktsioon (Load Adaptive Control) reguleerib elektroonilist stabiilsuskontrolli (Electronic Stability Control) vastavalt Transiti üldisele kaalule. See tagab juhitavuse ja stabiilsuse nii koormaga kui koormata.

Hoiab kurvid kontrolli all

Kurvijuhtimine (Curve Control) tajub, kui juht võtab kurvi liiga kiiresti, ja vähendab mootori pöördemomenti ning rakendab üksikustele ratastele pidureid, et sõidukit kontrolli all hoida.

Turvaline pukseerimine

Haagise kontrollisüsteem (Trailer Sway Control) tuvastab haagise kõikumise ja aeglustab sõidukit, muutes pukseerimise kontrollitumaks. Süsteem vähendab mootori pöördemomenti ja suurendab järk-järgult kõigi rataste pidurdusrõhku.

Kaitsvad turvapadjad kogu sõidukis

Lisaks juhi ja kaasreisija eesmistele turvapatjadele pakuvad rindkerele kaitset külgmised turvapadjad, mis on mõeldud sõitjate suunamiseks löögialast eemale. Turvakardinad tagavad maksimaalse kaitse ja peatoed kaitsevad kaelavigastuste eest. Transitis on turvavööde eelpingutid, turvavöö meeldetuletused kõigile istmetele ja ekraan, mis näitab, millistel istmetel ei ole turvavööd kinnitatud.

Kaitse varguse eest

Thatchami esimese kategooria häiresüsteem lülitub automaatselt sõiduki topeltlukustamisel sisse ja annab alarmi, kui sõiduk käivitatakse jõuga sisenemisel, sõidukit liigutatakse või liikumisandurid tuvastavad sõiduki sees liikumise.

Kesklukustus ja muukimiskindlad ukselukud

Transiti kesklukustust saab juhtida kaugjuhtimispuldist. Kõikidel lukkudel on muukimisvastane kaitse, et vältida nende jõuga purustamist. Liikuma hakates lukustuvad kõik uksed automaatselt. Kesklukustus kuulub Transiti standardvarustusse ning seda saab näidikupaneelilt sisse ja välja lülitada. Avarii korral avanevad uksed automaatselt (sõltuvalt kokkupõrke raskusastmest).

Varustustasemed

Ford Transit
Trend VAN

Hind alates
37 900 €

Ford Transit
Trend DCiV

Hind alates
40 100 €