Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ohutus ja turvalisus

Põhjaliku ohutus- ja turvatehnoloogiaga Ford Transit Connect kaitseb sind, sinu reisijaid ja autos olevat vara. Mõned tehnoloogiad, sealhulgas kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) koos jalakäijate tuvastussüsteemi (Pedestrian Recognition) ja hädapidurdusabiga (Emergency Brake Assist) aitavad vähendada õnnetuse raskust. Muukimiskindlad ukselukud ja Thatchami esimese kategooria alarm aitavad sõidukis olevaid esemeid ohutult hoida.

Aitab kaitsta jalakäijaid

Kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) jälgib eesolevat teed ja kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada. Tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskusastet või neist üldse hoiduda ning rakendub kiirusel üle 80 km/h.

Stabiilne ka rasketes sõidutingimustes

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) koos blokeerumisvastaste pidurite ja veojõu kontrollsüsteemiga (Traction Control System) jälgib pidevalt sinu sõidukit. See tajub, kui sõiduk kaotab haarduvuse, ja rakendab eraldi igale rattale auto stabiliseerimiseks veelgi rohkem pidurdusimpulssi.

Maksimaalne haare minimaalse pingutusega

Täiustatud veojõukontrollisüsteem (Traction Control System) välistab rataste liigse pöörlemise ning annab parima võimaliku haarde, jõudluse ja stabiilsuse just siis, kui seda kõige rohkem vaja. Süsteem jälgib ja reguleerib pidevalt sõiduki üksikute rataste võimsust, tagades maksimaalse kontakti ja haardumise kiirendamisel.

Turvaline pukseerimine

Haagise kontrollisüsteem (Trailer Sway Control) tuvastab haagise kõikumise ja aeglustab sõidukit, muutes pukseerimise kontrollitumaks. Süsteem vähendab mootori pöördemomenti ja suurendab järk-järgult kõigi rataste pidurdusrõhku.

Täiustatud pidurdussüsteemid

Blokeerumisvastane pidurisüsteem (ABS) ja elektrooniline pidurdusjõu jaotus tagavad pidurdamise efektiivsuse. Samuti aitab hädapidurdusabi (Emergency Brake Assist) sõidukil hädaolukorras maksimaalse pidurdustõhususe saavutada. Seda juhitakse automaatselt elektroonilise stabiilsuskontrollisüsteemi (Electronic Stability Control System) kaudu, mis vajadusel suurendab pidurdusjõudu automaatselt. Tugeva pidurduse korral vilgutab süsteem piduritulesid, et teisi juhte hoiatada.

Rehvirõhu vähenemise hoiatus

Kui mõnest rehvist hakkab rõhk kaduma, hoiatab rehvirõhu jälgimissüsteem (Tyre Pressure Monitoring System) juhti armatuurlaual oleva ikooni süttimisega.

Täiustatud turvapadjasüsteem

Transit Connectil on juhi, kaasreisijate ja külgturvapadjad ning turvakardinad. Sõidukisse on paigaldatud andurid õnnetuse korral kiireks ja täpseks reageerimiseks.

Ära unusta turvavööd

Juhi turvavöö hoiatus on iga mudeli standardvarustuses.

Kesklukustus koos muukimiskindlate ukselukkudega

Transit Connectil on turvaline kaugjuhtimispuldiga kesklukustus. Kui avada üks uks, püsivad teised uksed lukustatuna, kuni avatakse juhiuks. Samast puldist saab juhtida kõigi sõiduki uste lukustamist ja avamist. Kõik ukselukud on muukimiskindlad, et vältida nende jõuga purustamist.

Kaks kõrgetasemelist alarmi

Transit Connectil on valikuline perimeeteralarm, mis lülitub välja, kui uksed või kapott avatakse jõuga. Valikus on ka Thatchami esimese kategooria häiresüsteem, mis lülitub sõiduki lukustamisel automaatselt sisse ning käivitub, kui sõidukisse üritatakse siseneda, paigalt liigutada või salongis tuvastatakse liikumine.

Varualarm on täiendav sekundaarne häiresüsteem, mis on varustatud Thatchami alarmi võimalusega. Alarmi käivitumisel kostab sireen ja sisseehitatud toiteallikas aktiveerub ka siis, kui keegi ühendab lahti sõiduki aku.

Hoiatab teisi

Hädapiduritulede süsteem vilgutab piduritulesid, et hoiatada järsu pidurduse korral teisi juhte.

Varustustasemed

Ford Transit Connect
TREND VAN

Hind alates
23 700 €

Ford Transit Connect
KOMBI TREND

Hind alates
28 000 €