Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Väljast elegantne ja kaasaegne, seest ruumikas ja mitmekülgne – uus Ford Kuga on auto, mis toob välja sinu sisemise seiklusjanu. Muljetavaldava pukseerimisvõimega (2,0-liitrise diiselmootoriga kuni 2100 kg ja pistikhübriidiga 1200 kg) autole on saadaval suur valik katusetarvikuid, mis teeb Kugast võimeka seikluskaaslase.

Paindlikud lahendused

Uus Kuga on valmis kõigeks ja kohandub igale teekonna jaoks. Vajad pikemaks reisiks rohkem ruumi pagasile või eelistad tagareas lisaruumi jalgadele? Tagaistmeid saab kõige vajaliku mahutamiseks liigutada vastavalt vajadusele ette- või tahapoole. Seega suureneb pagasi hoiustamise ruum istmete ettepoole liigutamisel 67 liitri võrra (kokku 645 liitrit).

Katuseraamid

Stiilsed alumiiniumist satiinläikega või musta värvi viimistlusega katuseraamid sobivad Kuga välimusega ideaalselt ning on aluskinnituseks mitmetele katusetarvikutele.

Mugav ja kasulik ruumilahendus

Kuga stiilipuhtas salongis leidub palju kasulikku hoiuruumi: keskkonsoolis on piisavalt ruumi ka kõige suuremate nutitelefonide jaoks, juhile ja kaasreisijale on olemas suured topsihoidjad ning ustes mahukad panipaigad.

Praktiline ja ruumikas

Uue Kugaga on lihtne teha suuremaid poeskäike ning transportida lapsi ja spordivarustust, sest liigutatavad tagaistmed ja kuni 1530-liitrine pagasiruum tagavad vajaliku mahutavuse.

Suur veojõud

Ford Kuga saab hakkama nii väikese purjeka kui ka suure haagissuvila transportimisega. Lisavarustuses oleva elektrilise veokonksu saab ühe nupuvajutusega hõlpsalt sissepoole lükata, saadaval on ka täielikult eemaldatav veokonks.

Varustustasemed

Ford Kuga
Titanium

Hind alates
34 200 €

Ford Kuga
Titanium X

Hind alates
36 100 €

Ford Kuga
ST-Line

Hind alates
35 700 €

Ford Kuga
ST-Line X

Hind alates
41 800 €

Ford Kuga
Vignale

Hind alates
45 000 €