Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Transitis on mitmeid leidlikke funktsioone, mis aitavad sul tõhusamalt tööd teha. Kaubaruumi suurus on 15,1 kuupmeetrit ning elektrilise küljeukse ja 270 kraadi avaneva fikseeritava tagaukse abil on asjade peale- ja mahalaadimine lihtne.

Eriti tugev Transit 500L EF

Uuel Transit 500L EF mudelil on kõigi aegade suurim kandevõime, mis võimaldab transportida kuni 2457 kg raskust koormat.

See lisajõud teeb Transitist ideaalse kaubiku raskete veoste jaoks. Jumbo Vani suurem teljevahe ja kerekonfiguratsioon (L4 H3) tagab, et kaubikus on nii ruumi kui jõudu.

Vastupidavam kui kunagi varem. Uus ülitugev Transit on töövalmis. Transit pakub muljetavaldavat kaubaruumi nii pikkuses, laiuses (rattakoobaste vahel) kui kõrguses. 15,1 kuupmeetrisesse kaubaruumi mahuvad üle 4 meetri pikkused esemed. Uue 500L EF mudeli kandevõime on kuni 2,4 tonni. Laiad küljeuksed, optimeeritud avakõrgus ja tagumine aste tagavad veosele vaevatu juurdepääsu.

Parem nähtavus

Tagumiste uste kohal on võimas LED valgusti, mis võimaldab töötada ka pimedal ajal. Aku tühjenedes lülitub tuli automaatselt välja, et säästa energiat auto käivitamiseks.

Elektriline küljeuks vaevata avamiseks ja sulgemiseks

Elektriline küljeuks muudab Transiti laadimise mugavaks. Uks avaneb ja sulgub automaatselt, tõmmates selle käepidet või vajutades puldil olevat nuppu. Küljeust saab juhtida ka armatuurlaual asuvast nupust.

Vajad veokonksu lisakoormuse vedamiseks?

Veokonksu saab valida nii tehases paigaldatava lisavarustusena kui tellida ka olemasolevale sõidukile ja lasta see Fordi edasimüüjal paigaldada. Mõlemal juhul aktiveeritakse haagise kontrollsüsteem (Trailer Sway Assist).

Uuel Transit 500L EF mudelil on autorongi täismass 7 tonni (automaatkäigukastiga versioonil 6,1 tonni), mis muudab kaubiku võimekamaks kui kunagi varem.

Valgustatud kaubaruum

Kaubaruumi valgustus on standardvarustuses. Vajadusel on võimalus ka ülieredaks LED-valgustuseks.

Saad lukustada ka 270 kraadi avatud uksed

Praktilisuse ja kasutusmugavuse huvides saab tagumised uksed lukustada 270 kraadi avatuna. Uste sees on valgust peegeldavad kleebised, mis teevad sõiduki teistele liiklejatele märgatavaks. Uste sulgemist lihtsustavad täiustatud õhu väljatõmbeavad, mis leevendavad kaubaruumi õhurõhku.

Turvalised kinnitused kaubaruumis

Külgseinale kinnitatud kinnituskohad vastavad nii DIN- kui ka ISO-standardile.

USB- ja pistikupesad

Armatuurlaua kohal olevas sahtlis on mitu 12 V pistikupesa ja USB-pesa. Lisavarustusena saab paigaldada ka 240 V pistikupesa, mille võimsus on 150 W.

Kaubaruumi on lihtne siseneda

Tagumisse kaitserauda on integreeritud lai aste, mis muudab kaubaruumi astumise lihtsamaks ja kauba laadimise mugavamaks.

Palju kasulikku hoiustamisruumi

Transitis on hulgaliselt käepäraseid panipaiku. Lukustatavasse kindalaekasse mahuvad A4-suuruses kaustad, väärtuslikke esemeid saab hoiustada istmealuses panipaigas. Uste sees on suured taskud, kus on ruumi A4-suuruses mapile ja 2-liitrisele joogipudelile

Pikk roostetamisvastane garantii

Transitil on 12-aastane roostetamisvastane garantii.

Varustustasemed

Ford Transit
Trend VAN

Hind alates
37 900 €

Ford Transit
Trend DCiV

Hind alates
40 100 €