Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Uue kujundusega Transit Connectis on varasemast rohkem kaubaruumi. Sinna mahuvad kuni 3,4 meetri pikkused esemed ja kaks euroalust. Kaubiku mõlemal küljel olevad uksed muudavad kauba peale- ja mahalaadimise mugavaks ning salongis on asjade hoidmiseks mitmeid panipaiku.

Kasulik kaubaruum

Tänu vaheseinale saatb L1 kaubikus transportida kuni 3 meetri pikkuseid esemeid, pika teljevahega sõidukisse mahuvad kuni 3,4 meetri pikkused esemed.

Muljetavaldava suurusega kaubaruum

Transit Connectil on terasest vahesein, mis suurendab kasutatavat ruumi umbes 50 liitri võrra. Kaubaruumis on piisavalt ruumi ka kahele euroalusele.

Palju käepäraseid panipaiku

Transit Connectis on arvukalt käepäraseid panipaiku. Juhi ja kaasreisija peade kohal asuvas panipaigas on kõik käe-jala ulatuses.

Tugevad ja sujuvalt töötavad külguksed

Suure kaubaruumi puhul on laiad külguksed ülitähtsad. Kogu nende mehhanism on ehitatud kasutusmugavuse ja vastupidavuse suurendamiseks. Uus disain hõlbustab juurdepääsu külguste kaudu ja sobib paljude kaubikute riiulisüsteemidega.

Praktilised kinnituskohad

Transit Connecti kinnituskohad paiknevad kaubaruumi külgseinal põrandast kõrgemal. See jätab põranda takistustest vabaks, tagades mugavama ligipääsu ja võimaldades hõlpsamat puhastamist.

Valgustatud kaubaruum

Kaubaruumi valgustus on standardvarustuses. Vajadusel on lisavõimalus ka ülieredaks LED-valgustuseks.

Spetsiaalne kaitse koorma jaoks

Hõlpsasti puhastatav kaubaruumi põrandakate hõlbustab kaupade peale- ja mahalaadimist, muudab puhastamise lihtsaks ning aitab säilitada kaubiku väärtust järelturul.

Pikk roostetamisvastane garantii

Transit Connectil on 12-aastane roostetamisvastane garantii.

Varustustasemed

Ford Transit Connect
TREND VAN

Hind alates
23 700 €

Ford Transit Connect
KOMBI TREND

Hind alates
28 000 €