Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Transit Courier sobib peaaegu iga töö jaoks. 1620 mm pikkuse kaubaruumi põranda kandevõime on kuni 600 kg, pakkudes piisavalt ruumi tööriistakastidele ja seadmetele. Lisavarustuses oleva kokkuklapitava istme ja vaheseinas oleva luugiga saab transportida kuni 2,59 meetri pikkuseid esemeid. Kaubiku küljel olev lükanduks teeb kauba peale- ja mahalaadimise hõlpsaks.

Kasulik kaubaruum

Transit Courieril on mitu vaheseina, mis eraldavad salongi kaubaruumist. Kui valikuline kokkuklapitav võrkvahesein kombineerida kokkupandava ja põranda tasapinnaga ühtlaseks klapitava kaasreisija istmega, saab autosse paigutada kuni 2,59 meetri pikkuseid esemeid.

Muljetavaldava suurusega kaubaruum

Transit Courieri läbimõeldud disain pakub muljetavaldavat kaubaruumi nii pikkuses, laiuses kui kõrguses. Kaubaruumi maht on 2,3 kuupmeetrit. 453 mm suurune ava võimaldab hõlpsalt asju autosse laadida.

Praktilised koormakinnitused külgedel

Kinnitused paigaldatakse tavaliselt põrandale, mistõttu võib tekkida raskusi koorma kinnitamisega. Transit Courieril paiknevad kinnituskohad kaubaruumi külgseinal põranda kohal. See jätab põranda takistustest vabaks, lihtsustab juurdepääsu ning võimaldab kaubaruumi hõlpsamalt puhastada.

Valgustatud kaubaruum

Pimedal ajal lihtsustab koorma peale- ja mahalaadimist kaubaruumi LED-valgustus.

Põhjalikult testitud

Kõiki salongimaterjale on põhjalikult testitud, et tagada nende maksimaalne vastupidavus, aidates seeläbi säilitada sõiduki väärtust järelturul.

Mitmeosaline tagumine kaitseraud

Tagumise kaitseraua kahjustuste korral ei pruugi olla vajadust välja vahetada terve kaitseraud, vaid ainult kahjustatud osa, vähendades seega remondikulusid.

Ford ettevõtetele

Euroopas on üle 750 Fordi ärikliendi edasimüüja, mis annab turvalise teadmise, et Fordi teenused ja spetsialistid on sinu jaoks alati olemas.

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €