Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Vabadus sõita

Intelligentne adaptiivne püsikiirusehoidja (Intelligent Adaptive Cruise Control) hoiab sinu valitud kiirust. Kui sisseehitatud radariandur tuvastab sinu ees sõiduki, aeglustab see sinu Kugat nii, et ta jääb eessõitvast autost ohutusse kaugusse. Kui tee on taas vaba, kiirendab süsteem automaatselt valitud kiirusele tagasi. Kui see lisada sõidurea hoidmise süsteemile (Lane Keeping System), mis aitab vältida üle pidevjoone kaldumist, muutuvad pikad teekonnad veelgi nauditavamaks.

Sõiduelamus

Keskkonnale parim

Uus Kuga pistikhübriid kasutab sinu tõhusamaks edasiviimiseks kahte jõuallikat. Täiustatud elektriline jõuülekanne võimaldab teha lühemaid, kuni 55 km pikkuseid sõite emissioonivabalt ning autot saab laadida kõikjal, kus on vooluvõrk. Pikematel teekondadel tagab kohalejõudmise tavaline sisepõlemismootor koos powersplit-tehnoloogiaga, mis aitab sõidu ajal hübriidakut laadida. Regeneratiivpidurdusest saadav energia aitab elektrilist ulatust veelgi laiendada.

Jõudlus ja omadused

Uks ühendatud maailma

Ford Kugasse sisseehitatud FordPass Connect modem toob sinuni terve rea uusi funktsioone. Kuni kümne seadme jaoks mõeldud 4G LTE Wi-Fi võimaldab saata oma telefonist sihtkohad autos asuvasse navigatsiooniseadmesse ja saada reaalajas liiklusuuendusi. Täiustatud kaugfunktsioonid võimaldavad kontrollida ja jälgida oma Kugat kõikjal – kasuta telefoni sõiduki leidmiseks, uste lukustamiseks ja avamiseks ning külmadel päevadel eelsoojenduse käivitamiseks.

Mugavus

Aitab kaitsta jalakäijaid

Jalakäijatuvastusega kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist with Pedestrian Detection) kasutab eesoleva tee monitoorimiseks kaameratehnoloogiat. Kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada.

Ohutus ja turvalisus

Istmelahendused vastavalt sinu vajadustele

Uus Kuga on valmis kõigeks ja kohandub igale teekonna jaoks. Vajad pikemaks reisiks rohkem ruumi pagasile või eelistad tagareas lisaruumi jalgadele? Tagaistmeid saab liigutada vastavalt vajadusele ette- või tahapoole nii, et kõik vajalik ära mahub.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Kuga
Titanium

Hind alates
34 200 €

Ford Kuga
Titanium X

Hind alates
36 100 €

Ford Kuga
ST-Line

Hind alates
35 700 €

Ford Kuga
ST-Line X

Hind alates
41 800 €

Ford Kuga
Vignale

Hind alates
45 000 €