Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Terav ja täpne

Ford Mustangis on terve rida täiustatud tehnoloogiaid. Uus 12-tolline digitaalne näidikupaneel annab igale sõidurežiimile (Normal, Sport +, Snow/Wet, Track ja Drag Strip) vastavat teavet ja muudab isegi oma välimuse režiimile sobivaks. Mustangi täiustatud vedrustussüsteem MagneRide ™ Damping System tagab suurepärase juhtimise maastikul ja erakordse mugavuse maanteel. Kohanduva püsikiirusehoidiku abil saab valida soovitud sõidukiiruse ning süsteem pidurdab või kiirendab automaatselt vastavalt vajadusele.

Sõiduelamus

Muuda ise mootori häält

Mustangi tuntud 5.0L V8 mootorile on jõudluse suurendamiseks lisatud kõrgsurve otsepritsega kütusepump. Kõikide mootoritega saab valida 6-käigulise sujuva manuaalkäigukasti või kõrgetasemelise 10-käigulise automaatkäigukasti. Auto väljalaskeava klapp (Active Valve Exhaust) võimaldab isegi mootori häält muuta – näiteks Race Track sõidureziimis teeb auto võimsamat ja kõvemat häält, Quiet-reziimis aga vaiksemat häält.

Jõudlus ja omadused

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Ford Mustangis on FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas reaalajas liiklusteavitusi ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele.

Mugavus

Kaitseb ka jalakäijaid

Jalakäijate tuvastusega kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) koos jalakäijate tuvastussüsteemiga (Pedestrian Detection) kasutab tee jälgimiseks kaameraid. Süsteem annab teada, kui tuvastab eesoleva sõiduki või jalakäija. Kui juht ei reageeri, rakendab süsteem automaatselt pidurid. See tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskust või neid üldse vältida.

Ohutus ja turvalisus

Varustustasemed

Ford Mustang
GT

Hind alates
50 700 €

Ford Mustang
MACH 1

Hind alates
62 100 €