Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Tehnoloogia, mis pakub sõidurõõmu

Ford Puma mitmed uuenduslikud funktsioonid suurendavad sõidurõõmu veelgi. Näiteks valitavad sõidurežiimid ja Ford Co-Pilot360 on muljetavaldavad juhiabilahendused, mis üheskoos aitavad reguleerida kiirendust, pidurdamist ja roolimist. Sinna kuuluvad adaptiivne püsikiirusehoidja, kokkupõrke ennetussüsteem ja roolimisabi, mis kõik jälgivad eesolevat teed ning hoiatavad võimalike ohtude eest.

Sõiduelamus

Mida tähendab hübriid?

Puma EcoBoost hübriidtehnoloogia sisaldab 48-voldise akuga jõudlust suurendavat väikest elektrimootorit. See kerghübriidseade ei toimi ainult elektriga, vaid vajadusel täiendab bensiinimootorit ja kasutab aku laadimiseks regeneratiivpidurdustehnoloogiat, mis aitab suurendada sõiduki kütusesäästu ja vähendada heitmekoguseid. Samuti pole Pumat vaja ühendada välise toiteallikaga, kuna 48-voldist akupakki laaditakse sõidu ajal.

Jõudlus ja omadused

Täiuslik tasakaal

Lisaks suurepärasele välimusele on Puma ka nutikas. Stiilse disainiga salongi esiistmetel pakuvad mugavust nimmepiirkonna tugi ja massaažifunktsioon. Erksavärvilised interjööridetailid väljendavad kõrgetasemelist stiilitunnetust ning mitmed nutikad funktsioonid ja uuenduslikud tehnoloogiad tagavad täieliku sõidumugavuse. Kõik elemendid – alates 12,3-tollisest digitaalsest näidikupaneelist ja täiustatud 8-tollisest puutetundlikust ekraanist kuni paljude lisateenuste ja -funktsioonideni, mis on saadaval SYNC 3 infotainment-süsteemi ja sisseehitatud FordPass Connect modemi kaudu – on loodud selleks, et muuta sinu sõit võimalikult nauditavaks.

Mugavus

Sinu kaitseks

Me hoolitseme sinu ohutuse eest, hoiatades läbi nutikate süsteemide potentsiaalsest kokkupõrkeohust kuni veojõu ja stabiilsuse säilitamiseni. Seetõttu on Ford Puma varustatud nutikate abitehnoloogiatega, mis on kõik loodud sinu, sinu pere ja teiste liiklejate kaitseks.

Ohutus ja turvalisus

Nutikas ruumikasutus

Kaasaegne eluviis nõuab sageli leidlikke ruumilahendusi ja oma klassi suurima pagasiruumiga Ford Puma on sellise mõtteviisi omaks võtnud. Stiilse ja elegantse Puma kaunis välimus on tasakaalustatud läbimõeldud funktsionaalsusega, pakkudes detailides tõelist mitmekülgsust.

Koos mHEV jõuallikaga on Megaboxi maht 68 liitrit.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Puma
Titanium

Hind alates
26 200 €

Ford Puma
ST-Line

Hind alates
26 900 €

Ford Puma
ST-Line X

Hind alates
28 400 €