Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Aitab tööd teha

Transitis on hulgaliselt tehnoloogiaid, mis aitavad nutikalt ja tõhusalt tööd teha. Sinna hulka kuuluvad pimenurga infosüsteem (Blind Spot Information System) ja ristliikluse hoiatus (Cross Traffic Alert), mis mõlemad teavitavad teisi liiklejaid sõiduraja vahetamisest või tagurdamisest. Aktiivne parkimisabi (Active Park Assist) muudab kaubiku parkimise lihtsaks, uus adaptiivne kiirushoidik (Adaptive Cruise Control) aitab muuta pikad sõidud ökonoomseks ja vähem väsitavaks. Intelligentne nelikvedu (Intelligent All-Wheel Drive, AWD) suurendab veojõudu, pakkudes kindlat edasiminekut ka raskel maastikul. Uue kõrgetasemelise tahavaatekaameraga ja laia nurgaga esikaameraga on kaubiku ümbrus alati nähtav.

Sõiduelamus

Uus täiustatud ajamitehnoloogia

Transit on oma täiustatud järgmise põlvkonna 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootoritega võimsam ja tõhusam kui kunagi varem. Saadaval on neli jõuülekannet, mis pakuvad kuni 185 hj ja 415 Nm pöördemomenti. Kõik mootorid vastavad rangetele Euro 6.2 heitmenormidele. Valikus on ka Transiti kerghübriid (mHEV), mis tagab veelgi suurema kütusekulu kokkuhoiu ja väiksema heitmekoguse.

Jõudlus ja omadused

Lihtne käed-vaba süsteem SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. 8-tollisel värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks ning ummikutest aitavad hoiduda reaalajas liiklusuuendused.

Mugavus

Süsteem, mis aitab vältida kokkupõrkeid ja kaitsta jalakäijaid

Jalakäijate tuvastusega (Pedestrian Detection) kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) kasutab eeloleva tee jälgimiseks radari- ja kaameratehnoloogiat. Kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab süsteem hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigel ajal, rakendada süsteem automaatselt pidurdusjõudu, et aidata vähendada või ennetada laupkokkupõrkeid.

Ohutus ja turvalisus

Muljetavaldav kaubaruum, kandevõime ja ligipääs

Transit pakub muljetavaldavat kaubaruumi nii pikkuses, laiuses (rattakoobaste vahel) kui kõrguses. 15,1 kuupmeetrisesse kaubaruumi mahuvad üle 4 meetri pikkused esemed. Uue 500L EF mudeli kandevõime on kuni 2,4 tonni. Laiad küljeuksed, optimeeritud avakõrgus ja tagumine aste tagavad veosele vaevatu juurdepääsu.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Transit
Trend VAN

Hind alates
37 900 €

Ford Transit
Trend DCiV

Hind alates
40 100 €