Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Aitab püsida lubatud kiiruse piirides

Intelligentne kiiruspiirik (Intelligent Speed Assist) aitab püsida lubatud kiirusel, võimaldades sul teele keskenduda. Esikaamera tuvastab kehtiva kiirusepiirangu ning süsteem reguleerib sõiduki kiiruse automaatselt selle piirini.

Sõiduelamus

Efektiivsed diiselmootorid

Tipptasemel 100 hj ja 120 hj Fordi diiselmootorid on kõrge kvaliteediga turbolaadimisega jõuülekanded, mis tagavad mõõdetavalt parema efektiivsuse ja jõudluse. Uued mootorid suurendavad kütusesäästlikkust ning on varasemast tundlikumad ja vaiksemad.

Jõudlus ja omadused

Lihtne käed-vaba süsteem SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. 6-tollisel värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks ning ummikutest aitavad hoiduda reaalajas liiklusuuendused.

Mugavus

Aitab kaitsta jalakäijaid

Kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) jälgib eesolevat teed ja kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada. Tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskusastet või neist üldse hoiduda ning rakendub kiirusel üle 80 km/h.

Ohutus ja turvalisus

Luugiga vahesein pikkade esemete transportimiseks

Luugiga vahesein on saadaval kõikidel kaheistmelistel versioonidel. Lühikese teljevahega (L1) kaubikus võimaldab see transportida kuni 3 meetri pikkuseid ja pika teljevahega (L2) kaubikus kuni 3,4 meetri pikkuseid esemeid. Lisaruumi saadakse selle jaoks esiistmete alusest hoiuruumist.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Transit Connect
TREND VAN

Hind alates
23 700 €

Ford Transit Connect
KOMBI TREND

Hind alates
28 000 €