Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Fiesta

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Nüüd veelgi nutikam

Tehnoloogial on alati eesmärk. Ford Fiestas on hulgaliselt intelligentseid funktsioone ja süsteeme. Näiteks aktiivne parkimisabi (Active Park Assist), adaptiivne püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control), sõidurea hoidmise abisüsteem (Lane Keeping Aid), liiklusmärkide tuvastamine (Traffic Sign Recognition). Imekspandav, kuidas varem ilma nendeta hakkama saadi…

Sõiduelamus

Naudi hübriidi jõudlust

Fiesta kerghübriid on nüüd tõhusam kui kunagi varem. Selle täiustatud EcoBoost hübriidsüsteem vähendab heitgaase ja toetab vajadusel bensiinimootorit lisavõimsusega. Iselaadiv süsteem tähendab, et hübriidaku laeb ennast sõidu ajal ise.

Jõudlus ja omadused

Lõõgastav ja lõbus

Et sõiduelamus oleks lõbusam ja lõõgastavam, on Fiesta varustatud SYNC 3, B&O helisüsteemi ja avatava panoraamkatusega. Ole valmis avastama kõike seda ja palju muudki täielikku mugavust pakkuvas salongis.

Mugavus

Sinu turvalisus on meile esmatähtis

Ford Fiesta täiustatud tehnoloogiad kaitsevad sind ja sinu kaaslasi ning sõidukit õnnetuse korral. Põhifunktsioonide hulka kuuluvad kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) ning ka uksekaitsed. Samuti palju muid süsteeme, millest mõnede eesmärk on ära hoida suuremaid ja väiksemaid õnnetusi.

Ohutus ja turvalisus

Kohanda sõiduelamus endale sobivaks

Fiesta ST-l on kolm valitavat sõidurežiimi: Normal, Sport ja Track. Iga režiimiga saad muuta auto jõudlust, muutes mootorihäälestust, käiguvahetust, piduripedaali tundlikkust ja roolireaktsiooni. See koos täiustatud pöördemomendi ja elektroonilise stabiilsuskontrolliga tagab optimaalse juhitavuse nii kiirteel kui linnasõidul.

Fiesta ST

Varustustasemed

Ford Fiesta
Connected

Hind alates
15 800 €

Ford Fiesta
Titanium

Hind alates
17 000 €

Ford Fiesta
Active

Hind alates
18 400 €

Ford Fiesta
ST-Line

Hind alates
19 100 €

Ford Fiesta
Vignale

Hind alates
22 900 €

Ford Fiesta
ST

Hind alates
26 900 €