Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Mondeo

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Naudi hübriidtehnoloogia eeliseid

Kombineerides nii elektri- kui ka bensiinimootori eeliseid, võimaldab Mondeo hübriidauto nautida silmapaistvat tõhusust, jõudlust ja sõiduulatust. Energiat taastav regeneratiivpidurdus, uuenduslik SmartGauge ning muud keerukad süsteemid aitavad auto võimsust ja jõudlust veelgi suurendada.

Hübriid

Kõrgetasemeline tehnoloogia

Mondeos on hulgaliselt täiustatud tehnoloogiaid, mis muudavad sinu elu lihtsamaks. Adaptiivne püsikiiruse hoidja (Adaptive Cruise Control) koos Stop and Go ja sõidurea hoidmise süsteemiga (Lane Keeping System) jälgib pidevalt teeolusid ja liiklust ning reageerib neile. Muud kasulikud funktsioonid, sealhulgas nõlvaltstardiabi (Hill Start Assist) ja aktiivne parkimisabi (Active Park Assist) tagavad stressivaba sõiduelamuse.

Sõiduelamus

Suurepärane jõud ja tõhusus

Ford Mondeol on võimsad ja kütusesäästlikud mootorid, mida täiendavad kaheksakäiguline automaat- või 6-käiguline manuaalkäigukast. Vajaliku jõu ja tõhususe tagavad nii hübriid-, bensiini- kui diiselmootorid.

Jõudlus ja omadused

Naudi igat sõitu

Ford Mondeos on kõrgetasemeline tehnoloogia ja selgelt läbimõeldud disain, sealhulgas kohandatav ümbritsev salongivalgustus, automaatne temperatuuri juhtimine ja massaažifunktsiooniga istmed. Universaalkerega Mondeos on nüüd ka suurem pagasiruum.

Mugavus

Kõrgetasemeline ohutustehnoloogia

Ford Mondeo täiustatud tehnoloogiad kaitsevad sind ja sinu kaaslasi ning teisi liiklejaid. Mõned tehnoloogiad, nagu näiteks kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) koos jalakäijatuvastussüsteemiga (Pedestrian Detection) aitavad õnnetusi ennetada, hädapidurdussüsteem (Emergency Brake Assist) suurendab järsu pidurduse korral pidurite efektiivsust veelgi.

Ohutus ja turvalisus

Varustustasemed

Ford Mondeo
Trend

Hind alates
26 700 €

Ford Mondeo
Titanium

Hind alates
29 500 €

Ford Mondeo
ST-Line

Hind alates
32 500 €

Ford Mondeo
Vignale

Hind alates
36 100 €