Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Transit buss

Tipptasemel väikebuss

Pikendatud teljevahega (L4) variandis saab transportida kuni 18 inimest ning selles on piisavalt ruumi ka pagasi jaoks.

Lai elektriline küljeuks võimaldab mugavat bussi sisenemist ja väljumist, lisamugavust silmas pidades pikeneb ukse avanemisel automaatselt elektriajamiga külgmine aste.

Paljud lisavõimalused muudavad reisi nauditavaks. Bussis on mitu pistikupesa ja WiFi, et hoida reisijaid sõidu ajal ühenduses ja nende meelt lahutada.

Ford Ecoblue diiselmootorid

Transiti väikebuss on oma mitmete täiustatud 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootoritega varasemast võimsam ja tõhusam ning jõudluse suurendamiseks saadaval ka rafineeritud raskeveokite (HDT) mootoriga. Nii manuaal- kui automaatkäigukastiga bussil on 170 hj ning mootorid vastavad rangetele Euro HDT6.0 heitmenormidele.

Mugavus kuni 17 reisijale

Koos juhiga mahub Transiti väikebussi kuni 18 sõitjat. Trend-seeria standardvarustusse kuuluvad käetoed ja reguleeritavate seljatugedega istmed, ergonoomilisel 10 suunas elektriliselt reguleeritaval juhiistmel on valikvarustuses käe- ja nimmetugi ning istmesoojendus.

Kohanduv püsikiirusehoidja

Kohanduva püsikiirusehoidjaga (Adaptive Cruise Control) saab seadistada oma sõidukiiruse. Täiustatud radaritehnoloogia tuvastab eesoleva liikluskiiruse ja reguleerib automaatselt sinu kiirust, et säilitada etteantud vahemaa eesolevast sõidukist. Kui liiklus on taas endine, jätkab Transiti väikebuss sõitmist eelnevalt valitud kiirusel.

Kokkupõrke ennetussüsteem

Jalakäijate tuvastusega (Pedestrian Detection) kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) kasutab eesoleva tee jälgimiseks radari- ja kaameratehnoloogiat. Süsteem annab juhile hoiatuse, kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga. Kui juht ei reageeri õigel ajal, saab süsteem rakendada automaatselt täiendava pidurdusjõu, et aidata vähendada laupkokkupõrget või mõnel juhul ka seda ära hoida.

Käepärane pistikupesa

Lisavarustuses olev 150 W ja 230 V pistikupesa asub juhi ja kõrvalistuja istmete vahel. Pistikupesa on ideaalne sülearvutite või muude seadmete laadimiseks ilma spetsiaalsete adapteriteta.

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed

Ford Transit buss
Trend

Hind alates
55 300 €