Üks auto, mitu nägu. Tutvuge Fiesta mudelivalikuga!

Pole vahet, millised on Teie praktilised vajadused ja isiklik maitse. Või kui sportlikku, stiilset ja luksuslikku sõidukit soetada soovite. Uues Fiestas on olemas just see, mida otsite. Trend, Titanium, Vignale, ST-Line, Active… Iga mudel pakub midagi erilist. On vaid üks asi, mis on kõigile ühine: see on tehnoloogiliselt kõige kõrgemal tasemel Fordi väikeauto läbi aegade.

Fiesta Trend. Üllatavalt intelligentne

Fiesta Trend. Üllatavalt intelligentne

Kui olete kordki uue Fiestaga sõitnud, muudab see Teie arvamust väikeautodest igaveseks. Fiesta Trend annab Teie käsutusse rohkem tehnoloogiad, kui oskaksite eales oodata – nii sees- kui väljaspool. Ning kombinatsioonis ülimalt tänapäevase ja hästi läbimõeldud disainiga on see auto, mis pakub täit sõidurõõmu iga kord, kui selle rooli istute.

Astme võrra kõrgemale – Fiesta Titanium

Astme võrra kõrgemale – Fiesta Titanium

Hääljuhtimisega meelelahutus- ja sidesüsteem SYNC 3 koos puutetundliku värviekraaniga, 16-tollised valuveljed, kroomliist külgakende alaservas, nahkkattega rool, käsipidur ja käigukanginupp, meeleoluvalgustus… Titanium saab kaasa kadestamisväärt loetelu intelligentseid funktsioone ja nutikaid tehnoloogiaid ning stiilse välimuse, mis on loodud muljet avaldama. Kõrgtasemel varustus, kõrge kvaliteet, kõrgeimad standardid – midagi vähemat ei saakski oodata.

Fiesta ST-Line. Jõuline ja sportlik

Fiesta ST-Line. Jõuline ja sportlik

Olge valmis põnevust ja tuure üles kerima, sest just selleks on Fordi ralliautodest inspireeritud ST-Line loodud. Alates erikujundusega valuvelgedest kuni pilkupüüdvate välisdisaini pakettide ja erilogoga märkideni – ST-Line teeb tuju heaks alati, kui seda vaatate, ja iga kord, kui sellega teele asute. Punaste õmblustega sportistmetel saate nautida oma juhipositsiooni ning tõelist sõidumugavust.

Fiesta Vignale. Peene elegantsi kehastus

Fiesta Vignale. Peene elegantsi kehastus

Võtke Fiesta Vignales istet ja leiate end maailmast, mis on tänapäevasest luksusest tulvil. Ford Vignale elegantne ekraaniteade tervitab Teid, samal ajal kui ainulaadse kuusnurkse mustriga peened tepitud nahkistmed – vaid selle mudeli jaoks hangitud ülipehmest nahast – lasevad end tunda kui tõelises esimese klassi salongis. Kordumatu kujundus, eristuv iluvõre, 17-tollised valuveljed, valikvarustuses B&O PLAY helisüsteem… Avastage kõrgeimal tasemel disain, kvaliteet ja teostus, mida Fiesta Vignale nii täiuslikult kehastab.

Fiesta Active. Saabub 2018. aastal

Fiesta Active. Saabub 2018. aastal

Praktilisus, paindlikkus ja funktsionaalsus pluss suur seiklusjanu ja rohkelt sõidurõõmu: Fiesta Active’il on olemas see kõik. See on läbi aegade esimene Fiesta crossoveri mudel. Ning see paistab kohe välja – Active’i väliskujundus on inspireeritud linnamaasturitest (SUV) ning koos sellega on suurenenud auto kliirens, kerele on lisatud katuserelsid ja põhjakatted ees, taga ja külgedel. Lisage veel tõeline Fiesta sõidudünaamika ning tulemuseks on luukpära, millesarnast teist ei leidu.

Fiesta ST. Saabub 2018. aastal

Fiesta ST. Saabub 2018. aastal

Võttes kõik, mida teame ja mida Teie kõige enam armastate, pakub uhiuus Fiesta ST nüüd veelgi kaasahaaravamaid sõiduelamusi. See on veel võimsam ja reageerib veel paremini. See on veel täpsemini juhitav ja allub igale Teie liigutusele. Ning võimalusi auto oma soovidele ja vajadustele vastavaks kohandada on rohkem kui kunagi varem. Tulemuseks on sportauto, mis toob naeratuse näole iga kord, kui selle rooli istute. Niisiis pange end sõiduks valmis! Uus Ford Fiesta ST on täis põnevaid funktsioone ja tehnoloogiaid, mida täiel rinnal nautida. Avastage kõik see, mida Fiesta ST on valmis Teile pakkuma.