Ford Kuga ST-Line – sportlikult stiilne

ST-Line on suurepärane näide Fordi disainerite spordist inspireeritud kujundustööst, mis laseb Teil oma uuele Kugale veelgi pilkupüüdvama ilme anda.

Olge valmis põnevust ja tuure üles kerima, sest erikujundusega valuveljed, efektne keredisaini pakett, erilogoga märgid ja teised stiilsed detailid tõotavad meeldejäävaid sõiduelamusi.

Niisiis – kui soovite, et Teie Kuga näeks välja viimase peal, on ST-Line Teile kui loodud.

Pilkupüüdev väljastpoolt

Pilkupüüdev väljastpoolt

Sportlik keredisaini pakett, madal sportvedrustus ja esiudutuled. Erikujundusega valuveljed „Absolute Black“ ja eksklusiivsed ST-Line-logoga märgid – eristuv välisilme, mis on omane üksnes ST-Line’ile, muudab Teie uue Ford Kuga hoiaku veelgi jõulisemaks.

{pealkiri}

Rahuldust pakkuv seestpoolt

Peenlihvitud valumetallist pedaalid, eridisainiga sportlik rool, logoga läveliistud… ST-Line teeb tuju heaks alati, kui seda vaatate, ja iga kord, kui sellega teele asute. Ainulaadsetel sportistmetel saate nautida oma juhipositsiooni ning tõelist sõidumugavust.

{pealkiri}

Esmaklassiline mootorivalik

Spetsiaalne valik tipptasemel diisel- ja EcoBoost-bensiinimootoreid annavad Teie käsutusse 120 kuni 182 hobujõudu, jäädes seejuures äärmiselt säästlikuks. Tänu täiustatud sportvedrustusele asub šassii madalamal, muutes kurvide läbimise senisest veelgi täpsemaks.

Ford Kuga Vignale – luksuslike detailidega dünaamiline linnamaastur

Ford Kuga Vignale on stiili ja peene elegantsi kehastus. Dünaamilisi jooni rõhutavad maitsekad kujunduselemendid, mis on parimatest materjalidest käsitsi meisterdatud.

Ford Kuga Vignale

{pealkiri}

Peened detailid luksuslikus salongis

{pealkiri}

Dünaamilised jooned ja elegantsed kujunduselemendid

{pealkiri}

Parimatest materjalidest käsitööna valminud siseviimistlus