Uus Ford Transit Courier

Ford Transiti mudelipere kõige väiksem liige Transit Courier on saanud värske esiosa kujunduse - uuendatud on esivõret ning kogu esiosa alumist poolt.

Salongis on uue disainilahendusega keskkonsool, mille puhul on edasi arendatud ka ergonoomikaomadusi. Kõrgema varustustasemega mudelite keskkonsoolis on nüüd ka suurem, 6-tolline värviline puuteekraan koos Fordi SYNC 3 kommunikatsiooni- ja meelelahutussüsteemiga. See on nüüd paigutatud kõrgemale, pakkudes paremat nähtavust ja kasutusmugavust.

Euro 6.2 heitmenõuetele vastavasse uuendatud mootorivalikusse kuuluvad kütusesäästlikud 1.5-liitrised TDCi diisel- ja 1.0-liitrised EcoBoost bensiinimootorid. Kõik mudeliversioonid on varustatud Fordi uue 6-käigulise manuaalkäigukastiga, millel on senisest parem käiguvahetus ja kütusesäästlikkus.

Et veelgi vähendada ülalpidamiskulusid, on diiselmootoritega mudelite standardvarustuses uus kütusesäästupakett, mille üheks osaks on aerodünaamikaomadusi parandav aktiivne esivõre sulgemissüsteem - see aitab kiiremini saavutada mootori optimaalset töötemperatuuri ning vähendab õhutakistustegurit.

Uus Transit Courier on saadaval van ja kombi keretüüpidena, mille kandevõime on 500-590 kg, kaubaruumi mahutavus kuni 2.4 m3 (VDA). Mudelivaliku tipus on aga lisaks dünaamilisele Sport variandile ka uus Limited mudeliversioon.