Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Uus Ford E-Transit

Täielikult elektriline. Kompromissitu. Täiesti uus Ford E-Transit on meie esimene täiselektriline kaubik.

Elektriline Ford Transit on spetsiaalselt loodud selleks, et aidata teie ettevõttel saavutada jätkusuutlikkuse eesmärke, tegemata järeleandmisi vastupidavuse, võimekuse või mitmekülgsuse osas.

400-voldine aku 68 kWh kasutatava energiaga teeb kogu raske töö, nii et te ei pea enam kunagi muretsema vähese emissiooniga tsoonide pärast.

E-Transit aku pakub muljetavaldavat sõiduulatust kuni 317 km ühe laadimisega.

E-Transit on saadaval kahes kõrgus- ja kolmes pikkusvariandis ning pakub kuni 15,1 kuupmeetrit kaubaruumi. Tegelikult on olemas 25 erinevat konfiguratsiooni, nii et olenemata teie vajadustest on olemas E-Transit, mis sobib teie ettevõttele.

Heitmevabad sõidud

Tihedas linnaliikluses on elektriline E-Transit ideaalne – heitmevaba kaubik pääseb takistuseta nii linnakeskustesse kui teistesse heitmevabadesse tsoonidesse.

Jõudlus ja omadused

Madalamad omamiskulud

Elektriautole üleminek tähendab ettevõttele madalamaid omamiskulusid. Laadimine maksab oluliselt vähem kui tankimine, eriti öiste soodsate energiatariifidega.

Laadimine

Suur kaubaruum

Kaubiku aku paikneb kere all, võtmata pagasiruumi arvelt lisaruumi. E-Transitil on viis erinevat kerevarianti mahuga 9,5–15,1 3.

Praktilisus

Varustustasemed