Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Focus

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Sihikindel tehnoloogia

Uue põlvkonna Focusel on mitmeid täiustatud funktsioone. Ford Co-Pilot360, muljetavaldavad juhiabitehnoloogiad, sh adaptiivne püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control) koos Stop and Go funktsiooniga ning sõidurea hoidmise süsteem (Lane Centring) ja aktiivne parkimisabi (Active Park Assist 2). Koos aitavad need nutikad tehnoloogiad hallata kiirendust, pidurdamist ja roolimist. Paneb vaid imestama, kuidas varem nendeta hakkama saadi.

Sõiduelamus

Suurepärane võimsus ja jõudlus

Focuse võimsaid ja väga kütusesäästlikke mootoreid täiendab 8-käiguline automaat- või 6-käiguline manuaalkäigukast. Väliskujundus on üheaegselt nii sportlik kui aerodünaamiline, mis suurendab jõudlust veelgi.

Jõudlus ja omadused

Mugav ja alati ühenduses

Ford Focuse salong on mugavam, avaram ja elegantsem kui kunagi varem. Lisaks pakub FordPass Connecti modem † mitmeid hindamatuid funktsioone nagu Live Traffic ‡, Wi-Fi hotspot* ja eCall ††. Kui laed oma nutitelefoni FordPass rakenduse, pääsed lisaks veel juurde FordPass Connecti funktsioonidele nagu näiteks auto kauglukustamine ja -avamine, distantsilt käivitamine (ainult automaatkäigukastiga autodel), sõiduki asukoht, seisund ja palju muud.

Mugavus

Sinu turvalisus on meile esmatähtis

Nutikad tehnoloogiad kaitsevad sind, sinu peret ja teisi liiklejaid. Näiteks võib aktiivne pidurdamine (Active Braking) ja kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) koos jalakäijate ja jalgratturite tuvastamissüsteemiga (Pedestrian and Cyclist Detection) hoiatada võimalike kokkupõrgete eest ja automaatselt pidurdada, kui sa ise õigel ajal ei reageeri.

Ohutus ja turvalisus

Ruumi kõige jaoks

Salongis on täieliku mugavuse saavutamiseks ära kasutatud iga ruutmillimeeter. Pea ja jalgade jaoks on piisavalt ruumi ka pikematele reisijatele. 60/40 tagaistmed saab klappida põrandaga peaaegu samale tasapinnale, tekitades rohkem ruumi pagasi jaoks.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Focus
Trend

Hind alates
20 500 €

Ford Focus
Connected

Hind alates
22 300 €

Ford Focus
ST-Line

Hind alates
23 600 €

Ford Focus
Active

Hind alates
23 600 €

Ford Focus
Active X

Hind alates
24 600 €