Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Esimene sõit elektri-Mustangiga

Mustang Mach-E GT on elektrisõiduk, milles on esindatud nii Mustangile iselomulikud detailid kui ka arutu võimsus.

Ava pdf

Järgmise põlvkonna Ford Ranger pakub kõrgtehnoloogilisi funktsioone, arukat ühenduvust, täiustatud võimekust ja mitmekülgsust töö-, pere- ja vaba aja veetmiseks

Fordi insenerid ja disainerid tegid koostööd klientidega üle maailma, et luua pikap, millele saab toetuda nii töö-, pere- kui ka vaba aja veetmisel. Tänu klientide ulatuslikule panusele lõid disainerid julge ja sihipärase välisdisaini ning elegantse, kõrgtehnoloogilise ja kutsuva sisekujunduse. Järgmise põlvkonna Ranger pakub valikut tõestatud ja vastupidavaid diiselmootoreid, sealhulgas Fordi võimsat V6-turbodiislit ning täiustatud šassiid ja vedrustust, mis tagavad suurepärase juhitavuse ja sõiduomadused. Kaubaruum on nüüd suurema funktsionaalsuse ja parema ligipääsuga, andes klientidele rohkem tegutsemisvõimalusi.

Loe edasi

Ford Transit Custom – kuldse auhinna saanud Euroopa enimmüüdud kaubik

Ford Transit Custom on Euroopa enimmüüdud kaubik ühetonniste kaubikute segmendis, mis on saanud sõltumatu sõidukite ohutusagentuuri Euro NCAPi hinnangul oma täiustatud juhiabisüsteemidele kuldse auhinna. 

Loe edasi

Ford ja M-Sport esitlesid uut Puma WRC ralliautot, särtsakas hübriid astus publiku ette Goodwoodi kiirusefestivalil

Fordi rallimeeskond M-Sport avalikustas uue Puma Rally1 hübriidralliauto prototüübi, mis toob endaga uue ja huvitava ajajärgu autoralli maailmameistrivõistlustel.

Loe edasi

Ford lisab Euroopa enimmüüdud pikapi mudelivalikusse eksklusiivsed uued Ranger Stormtrak ja Wolftrak erimudelid

Ford esitles uut Ranger Stormtraki ja Ranger Wolftraki – kaht põnevat erimudelit, mis tuginevad auhinnatud pikapi stiilsusele ja võimekusele.

Loe edasi

Ford läheb Euroopas elektriautodega täispangale, Kölni tehas saab miljardidollarilise uuenduskuuri

Ford astub otsustava sammu edasi oma Euroopa uuenduskuuris, kavatsedes täielikult pühenduda elektrilistele sõiduautodele ja märkimisväärselt arendada ja elektrifitseerida oma populaarsete tarbesõidukite ärivaldkonda.

Loe edasi

Uus Ford Kuga – ühtviisi kindlalt rööbastel nii suvel kui talvel

Kaks teineteisest sõltumatut proovisõitu, kaks lähenemisnurka ja kokkuvõttes sarnane arvamus – uus Ford Kuga püsib ühtviisi kindlalt rööbastel nii suvel kui talvel. Ylle kirjutab suvistest ning Uku talvistest sõidukogemusest selle “peaaegu ameerika” linnadžiibiga.

Vaata artiklit

Autosaade “Stop” tutvustab Ford Puma uut krossoverit

Info-Auto Fordi müügijuht Raiko Vaher räägib Fordi täiesti uuest sportlikust krossoverist. Ford Puma on ajakirja WhatCar? aasta auto 2020 ja ajakirja AutoBild poolt väljaanatava Kuldse Rooliratta – Das Goldene Lenkrad – auhinna laureaat väikeste maasturite klassis aastal 2020.

Vaata videot

Autosaade “Rooli Võim” tutvustab Ford Puma uut krossoverit

Info-Auto Fordi müügijuht Raiko Vaher räägib Fordi täiesti uuest sportlikust krossoverist. Ford Puma on ajakirja WhatCar? aasta auto 2020 ja ajakirja AutoBild poolt väljaanatava Kuldse Rooliratta – Das Goldene Lenkrad – auhinna laureaat väikeste maasturite klassis aastal 2020.

Vaata videot

Kaksteist aastat hiljem

Esimene tuli 2008. aastal, teine 2013. Kolmanda põlve Ford Kugal on värske kerge disain ja ikka head sõiduomadused.

Ava pdf

Täiselektriline Ford E-Transit viib uuel tasemel tarkvara, teenuste ja võimekusega elu edasi

Maailma juhtiv kaubikutootja Ford esitles 12. novembril 2020 uut E-Transitit – nutikat tööhobust, mis pakub omanikele täiselektrilise ajami, tarkvaralahenduste, teenuste ja Pro Power Onboardiga veelgi suuremat produktiivsust.

Loe edasi

Sõidumehe linnadžiip

Uue Ford Kuga hoogne disain ei peta, tegemist ongi ühe paremate sõiduomadustega linnadžiibiga.

Ava pdf

Ford Puma, auto vastavalt ostjate eelistustele

Puma näol on tegu Ford Fiesta najal loodud linnamaasturi laadse luukpäraga, mille trumpideks on suur pakiruum, hea juhitavus ja käepärane interjöör. Uustulnukas saab viieks aastaks tasuta kaasa telefonirakenduse Ford Pass Connect, mis võimaldab uksi eemalt avada/sulgeda, tuvastada auto asukohta, jälgida vajalike vedelike taset ja jagada võrguteenuseid kuni kümnele seadmele.

Vaata artiklit

10 käiku päästab päeva

Ford Rangeri kõige rajum versioon ei hooli sellest, kas rataste all on veel mingisugunegi tee või enam mitte - Raptor sõidab kõikjal väga kiiresti. Kapoti all on macho-pikapi kohta kohatult tilluke diiselmootor, aga selle päästab häbist maailmarekordiline automaatkast.

Ava pdf

Kui Puma on uus Puma?

Eelmist Puma nime kandnud Fordi toodeti aastatel 1997-2001, neljameetrine Fiestal põhinenud kupee ei olnud kuigi praktiline, aga sellega oli see-eest tõeliselt lõbus sõita. Mitte küll ülivõimas, kõige ägedam tava-Puma mootor tegi 125 hobujõudu, aga üsna kerge, ergas ja vilgas.

Ava pdf

Tarmo Tähepõld: Ford Raptor on viimase aja kõige kummalisem sõidukogemus

Järgnevale loole aitab kindlasti kõvasti kaalu lisada fakt, et ma olen elus sõitnud korralikumalt täpselt kolme kastika ehk pikapiga – RAM 1500, Toyota Hilux ja Ford (Ranger) Raptor. Aga mitte kvantiteet, vaid kvaliteet loeb, eks.

Vaata artiklit

Motors24 proovisõit - Ford Ranger Raptor

Ford F-150 Raptor on üks legendaarne "ameeriklane", mis on ehitatud liivadüünidel kihutamiseks. Et aga ka Euroopa inimesed saaks ägedat Raptorit nautida, ehitas Ford Performance valmis veidi väiksema beebi-Raptori ehk Ford Rangeril baseeruva Ranger Raptori.

Vaata videot

Ford Puma: uus kass linnas!

Kõlab uskumatuna, aga uus Ford Puma jõudis Eestisse ning juba esmaspäeval võib selles asjus võtta ühendust Fordi esindusega. Auto saab kätte kontaktivabalt. Arteril õnnestus proovisõit varem ära teha.

Ava pdf

Puumad päästeti valla ehk Ford Puma teine tulemine

Ford Puma pole kiskja, vaid pigem nunnu loom, keda trenditeadlikud autoostjad soovivad kodustada.

Vaata artiklit

Ford Pumat tunnustati Aasta Auto tiitliga

Konkursi üldvõidu võttis Ford Puma, mis võitis ka väiksemate linnamaasturite arvestuses. Žürii hinnangul on Pumaga lõbus sõita, see on oma suuruse kohta tähelepanuväärselt ruumikas ja lisaks avaldas tavaliikluses muljet nn poolhübriidide väike kütusekulu. Ford Puma peaks jõudma Eestisse aprilli lõpus.

Vaata artiklit

Fordi Transit ja Tourneo Custom pistikhübriidid: justkui Londoni rätsepa kätetöö

Ford Transit ja Tourneo Custom pistikhübriidid on mõlemad kui Londoni rätsepasalongist välja astunud: need on loodud suurlinnade vajadusi silmas pidades. Rootsis käis autosid proovisõidutamas Uku Tampere.

Vaata artiklit

Mõistlikult üle võlli kastikas

Sinisest ovaalkabinetist on uudiseid. Põhjalik vedrustuse uuendus ning ta-daa, Ford Rangerist sai kiire maastikukastikas Raptor.

Ava pdf

Varasemast väiksema kopsumahuga Ford Ranger

Uuendatud Ford Rangerit pakutakse nüüd kaheliitriste diiselmootoritega, mis saadaval kolmes võimsuses (130, 170 ja 213 hj). Lisaks kuuekäigulistele manuaalkäigukastidele on luksuslikumatel versioonidel ette näidata kümnekäiguline “automaat”, mis pärineb mudeli F-150 arsenalist.

Vaata artiklit

Imet tabamas

Ford GT vanaisa sündis soovist siniverelistele sportautodele koht kätte näidata - ja kolme aasta eest ilmavalgust näinud uusversioon sai sellega uuesti hakkama. Proovisõit säärase haruldusega paneb vägisi uskuma, et imed on siiski olemas.

Ava pdf