Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Maailma enimmüüdud pikap müügil nüüd ka Eestis

Sõna otseses mõttes suur uudis saab teatavaks täna, 6. detsembril, kui Hedin US Motors, Ford F-150 ametlik maaletooja ja distribuutor Euroopas, toob Eestisse maailma enimmüüdud pikapi. Ikooniline F-150 jõuab ametliku edasimüüja Info-Auto Fordi salongidesse 2023. aasta detsembri keskel. Hedin US Motors on ühe Euroopa suurima automüügiettevõtte Hedin Mobility Groupi allettevõte.

Loe edasi

Ford Pro kinnistab Euroopa turuliidri positsiooni rahvusvaheliste aasta kaubiku ja pikapi auhindadega

Rahvusvaheline aasta kaubiku auhind (IVOTY) läks uuele Transit Customile ning aasta pikapi auhind (IPUA) uuele Rangerile.

Loe edasi

Euroopasse jõuab piiratud kogus ikoonilisi Ford Bronco offroadereid

Fordi teatel on Ameerika legendaarne Ford Bronco esmakordselt tellitav valitud Euroopa turgudel.

Loe edasi

Ford Ranger Raptor 3.0 V6 Next-Gen - auto24.ee proovisõit

Eelmise Ranger Raptoriga proovisõitu tehes jäi miskit justkui kripeldama ja kontrast "päris" F-150 Raptoriga osutus üsnagi suureks. Nüüd on aga saabunud turule täiesti uus Ranger Raptor, mille dünaamikanumbrid on juba hoopis muljetavaldavamad.

Vaata videot

Ott Tänak ja Martin Järveoja saavad Info-Autolt enda käsutusse kolm Fordi

Fordi esindaja Info-Auto lõi käed M-Sport World Rally Teamiga ja annab 2023. hooajaks tiimi esisõitja Ott Tänaku ja tema kaardilugeja Martin Järveoja käsutusse täiselektrilise Ford Mustang Mach-E ja kaks Ford Kuga linnamaasturit.

Loe edasi

AMETLIK! Ott Tänak liitub M-Sport Fordi meeskonnaga!

Tulevast hooajast näeme taas Eesti kiireimat rallimeest kihutamas Fordi roolis. Tänak naaseb M-Sporti autoralli maailmameistrina, tuues endaga kaasa suure teadmiste- ja kogemustepagasi, mis inspireerivad meeskonda püüdlema lõppeesmärgi poole – võita sõitjate arvestuses 2023. aasta autoralli maailmameistrivõistlused, kus koos kaardilugeja Martin Järveojaga tehakse kaasa täishooaeg.

Loe edasi

Proovisõit: Ford Mustang Mach-E

Mustangi nimi pole kindlasti kellelegi võõras, olles defineerinud Ameerikalikku pony car liikumist, mis seisnes taskukohaste ja sportliku orientatsiooniga kupeede loomises juba üle 50 aasta. Esimene Mustang jõudis rahvani 1960-ndate keskel ning mudel on oma pika teekonna jooksul tänase seisuga jõudmas seitsmenda generatsioonini, mis peaks tänavatele jõudma 2024. aastal.

Vaata artiklit

Ford Pro tutvustas 8. septembril Londonis uut E-Transit Customit

E-Transit Customis on ühendatud elektrisõidukite täiustatud tehnoloogia Ford Pro digitaalse tarkvara ja teenuste ökosüsteemiga, aidates vähendada omamiskulusid, töötades tõhusamalt ja lihtsustades üleminekut elektrisõidukitele. Pilveühendus ja digitaaltehnoloogiad arenevad Ford Power-Up tarkvara uuenduste kaudu terve sõiduki eluea jooksul.

Loe edasi

Ford Pro avalikustas oma elektrifitseerimise järgmise põneva etapi, tutvustades uut täiselektrilist E-Transit Customit

Ford astus järjekordse sammu elektrifitseerimise suunal ning avalikustas uue täiselektrilise E-Transit Customi, mida toetab Ford Pro tarkvara ja teenuste ökosüsteem. Kaubikul on suurepärane pukseerimisvõime, alalisvoolu kiirlaadimine, ainulaadne Pro-Power Onboard funktsioon ning kuni 380 km sõiduulatust.

Loe edasi

Ford Pro Vehicles pakub Euroopa ettevõtetele täiselektrilise E-Transitiga paremat võimekust ja omamiskulusid

Oma klassi suurima aku, sõiduulatuse, võimsuse ja ainulaadse ProPower Onboard energiafunktsiooniga pakub maailma enimmüüdud kaubiku täiselektriline versioon äriklientidele suurepärast võimekust.

Loe edasi

Täielektriline Ford E-Transit sai oma täiustatud juhiabisüsteemide eest Euro NCAPi kuldse auhinna

E-Transitile omistatud kuldne auhind tähendab, et Ford pakub nüüd ainsana kahetonniste sõidukite segmendis kahte tarbesõidukit, millel on Euro NCAPi kuldne auhind juhiabisüsteemide eest. E-Transiti diiselmootoriga sõsarmudel Transit sai esmakordselt tunnustuse 2020. aasta detsembris.

Loe edasi

Autosaade “Rooli Võim” teeb proovisõitu Ford Explorer pistikhübriidiga

“Rooli Võimu” võttetiim võtab ette ehtsa ameeriklase. Muljetavaldav maastur Ford Explorer PHEV on siinmail esimene volitatud Fordi-diileri - Info-Auto - pakutav Ford Motor Company pistikübriid, mis tuleb otse Suure Lombi tagant.

Vaata videot

Uus Ford Mustang California Special muudab California unistused esmakordselt Euroopas reaalsuseks

Uus California Special kehastab 1968. aasta originaali vabameelset loomust ja seda pakutakse vaid kabrioletina, mille erilist stiili rõhutab ainulaadse märgistuse, detailide, 19-tolliste valuvelgede ja spetsiaalsete California Special värvitoonidega disainipakett. Jõulise sõiduelamuse tagab erakordne 450-hobujõuline V8-bensiinimootor.

Loe edasi

Järgmise põlvkonna Ford Ranger Raptor mängib maastikul uute reeglite järgi

Ford avalikustas täiesti uue Ranger Raptor pikapi, millel on 288 hobujõuline ja 3,0-liitrine EcoBoost V6 topeltturbomootor ning 491 Nm pöördemoment.

Loe edasi

WhatCar? valis 2022. aasta auto: Fordile tõid võidu Puma ja Ranger

2022. aasta linnamaasturiks valis Briti autoajakiri WhatCar? Ford Puma. Väärikas auhind tuli Pumale juba kolmandat korda.

Loe edasi

Täiselektriline Ford Mustang Mach-E saavutas täiusliku viietärnilise tunnustuse nii ohutuse kui ka keskkonnahoidlikkuse eest

Ford Mustang Mach-E on lisanud oma kasvavale auhindade ja tunnustuste nimekirjale täiuslikud NCAPi ja Green NCAPi viietärnilised hinnangud maksimaalse ohutuse ja keskkonnahoidlikkuse eest. Täiselektriline linnamaastur on nüüdseks saanud alates sisekujundusest kuni ühenduvuseni välja rohkem kui 20 auhinda ja tunnustust.

Loe edasi

Uuenenud Ford Focus – täiustatud ühenduvus, energiasäästlikud elektrilised jõuallikad ja väljendusrikas stiil

Uuenenud Ford Focusel on uus ja väljendusrikkam välimus ja laiendatud mudelivalik, mis pakub omas klassis lihtsamat ning kaasahaaravamat sõiduelamust. Elektrilist 48-voldist EcoBoost hübriidajamit on täiustatud uue seitsmekäigulise Powershift automaatkäigukastiga, mis tagab kvaliteetsema ja säästlikuma ja sõiduelamuse. Viimase põlvkonna tehnoloogiate hulka kuuluvad intelligentne SYNC 4 koos 13,2-tollise ekraaniga, tasuta prooviperioodiga Connected Navigation, Power-Up juhtmevabad uuendused ja Dynamic Pixel LED-esituled.

Loe edasi

Ühendatud, elektriline ja enesekindel uus Fiesta – väikeauto, mis on tulevikuks valmis

Ford esitles uut enesekindla stiili, täiustatud tehnoloogiapaketi ja kerghübriidajamiga kompaktset Fiestat. Julge, eristuv välimus pakub ulatuslikku mudelivalikut ja suuremat silmapaistvust. Connected, Titanium, Active ja ST mudelitel on unikaalsed stiilielemendid ning laiendatud välisvärvide, velgede ja siseviimistluse valik.

Loe edasi

Esimene sõit elektri-Mustangiga

Mustang Mach-E GT on elektrisõiduk, milles on esindatud nii Mustangile iselomulikud detailid kui ka arutu võimsus.

Ava pdf

Järgmise põlvkonna Ford Ranger pakub kõrgtehnoloogilisi funktsioone, arukat ühenduvust, täiustatud võimekust ja mitmekülgsust töö-, pere- ja vaba aja veetmiseks

Fordi insenerid ja disainerid tegid koostööd klientidega üle maailma, et luua pikap, millele saab toetuda nii töö-, pere- kui ka vaba aja veetmisel. Tänu klientide ulatuslikule panusele lõid disainerid julge ja sihipärase välisdisaini ning elegantse, kõrgtehnoloogilise ja kutsuva sisekujunduse. Järgmise põlvkonna Ranger pakub valikut tõestatud ja vastupidavaid diiselmootoreid, sealhulgas Fordi võimsat V6-turbodiislit ning täiustatud šassiid ja vedrustust, mis tagavad suurepärase juhitavuse ja sõiduomadused. Kaubaruum on nüüd suurema funktsionaalsuse ja parema ligipääsuga, andes klientidele rohkem tegutsemisvõimalusi.

Loe edasi

Ford Transit Custom – kuldse auhinna saanud Euroopa enimmüüdud kaubik

Ford Transit Custom on Euroopa enimmüüdud kaubik ühetonniste kaubikute segmendis, mis on saanud sõltumatu sõidukite ohutusagentuuri Euro NCAPi hinnangul oma täiustatud juhiabisüsteemidele kuldse auhinna. 

Loe edasi

Ford ja M-Sport esitlesid uut Puma WRC ralliautot, särtsakas hübriid astus publiku ette Goodwoodi kiirusefestivalil

Fordi rallimeeskond M-Sport avalikustas uue Puma Rally1 hübriidralliauto prototüübi, mis toob endaga uue ja huvitava ajajärgu autoralli maailmameistrivõistlustel.

Loe edasi

Ford lisab Euroopa enimmüüdud pikapi mudelivalikusse eksklusiivsed uued Ranger Stormtrak ja Wolftrak erimudelid

Ford esitles uut Ranger Stormtraki ja Ranger Wolftraki – kaht põnevat erimudelit, mis tuginevad auhinnatud pikapi stiilsusele ja võimekusele.

Loe edasi

Ford läheb Euroopas elektriautodega täispangale, Kölni tehas saab miljardidollarilise uuenduskuuri

Ford astub otsustava sammu edasi oma Euroopa uuenduskuuris, kavatsedes täielikult pühenduda elektrilistele sõiduautodele ja märkimisväärselt arendada ja elektrifitseerida oma populaarsete tarbesõidukite ärivaldkonda.

Loe edasi