Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Mustang Mach-E

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Sõidurežiimid

Mustang Mach-E võimaldab kohandada oma sõiduelamust vastavalt juhi eelistustele. Kolm erinevat sõidurežiimi – Active, Whisper ja Untamed – muudavad mootori helisid, salongivalgustust ja isegi sõiduki reageerimisvõimet, et see sobiks juhi meeleoluga.

Sõiduelamus

Üle õhu uuendused

Mustang Mach-E muutub aja jooksul järjest paremaks. Turvalised üle õhu tehtavad uuendused täiustavad nii SYNC® 4A tarkvara kui parandavad sõiduki kvaliteeti, võimekust ja mugavust. Enamik neist uuendustest paigaldatakse automaatselt – seda võimaldab uuenduslik pilvega ühendatud tehnoloogia. Suurema mahuga uuendused saab paigaldada Wi-Fi kaudu.

Mugavus

Pistikupesad ja kaablid

Mustang Mach-E-l on kaks laadimiskaablit: üks kodus ja teine avalikus kohas laadimiseks. Koduseks kasutamiseks mõeldud universaalsel laadimiskaablil on vahetatavad adapterid, millega on võimalik ühendada nii kodused kui ka tööstuslikud pistikupesad. Lisaks on kaabel, mida saab kasutada avalikes vahelduvvooluga laadimisjaamades. Kõikides suure võimsusega avalikes alalisvooluga laadimisjaamades on spetsiaalsed sisseehitatud laadimiskaablid, seega ei pea nende jaoks spetsiaalset kaablit kaasa võtma.

Laadimine

Varustustasemed

Ford Mustang Mach-E
Mach-E

Hind alates
55 900 €

Ford Mustang Mach-E
Premium

Hind alates
62 500 €

Ford Mustang Mach-E
GT

Hind alates
78 700 €