Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Video Check

Oleme alustanud uudse teenusega, kus kõikidele Fordi hooldusse toodud sõiduautodele ja tarbesõidukitele saab lasta teha lühikese videoülevaate ja kokkuvõtte auto tehnilisest seisukorrast. Tegemist on tasuta teenusega ning enne hooldustöid küsitakse kliendilt luba tema auto filmimiseks.

Sõiduvahendi tehniline seisukord on autoomaniku jaoks oluline, eriti just nendes kohtades, kuhu ise ligi ei pääse. Eriti hea on olukorraga tutvuda koos spetsialistiga, kes probleemsemad kohad kätte näitab ning oskab kõiki olulisi sõlmi vaadata. Videos vaadatakse üle kogu põhjaalune ja kontrollitakse võimalikke mehaanilisi vigastusi ning vedelike lekkeid. Samuti käiakse üle veermiku- ja silladetailid, pidurid, rehvid ja viidatakse võimalikele roostemuredele. Kui sõiduki omanikul on mingi probleem või murekoht, millele soovitakse meistri hinnangut, saab videoklipi teha ka muudest kohtadest. Tehtav klipp suurendab usaldust kliendi ja esinduse vahel, sest vead on videol selgemini näha ning kliendil ei teki kahtlusi remonttööde vajalikkuses.

Video salvestamiseks ja edastamiseks kasutatakse CitNOW nimelist teenust ning videolink saadetakse omaniku nutiseadmesse või e-posti aadressile, kus see on koos kommentaaridega vaadatav. Soovi korral saab sama süsteemi kaudu tehnikule või meistrile täpsustavaid küsimusi esitada ning kohe tellida ka rahalise kalkulatsiooni puuduste kõrvaldamiseks. Video on kättesaadav ühe aasta jooksul.

Teenust pakutakse kõikidele Fordi sõiduautodele ja tarbesõidukitele, mis Info-Auto esindustesse hooldusse tulevad, olenemata vanusest või sellest, kust sõiduk on soetatud.