Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Transit Courier

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Mugavamad ja säästlikumad sõidud

Püsikiirusehoidja (Cruise Control) võimaldab seadistada sobiva kiiruse ja hoiab seda kuni pidurdamise või kiirendamiseni. Kiirust saab sõidu ajal reguleerida roolil asuvatest lülititest.

Kohandatava kiiruspiirikuga (Adjustable Speed limiter) püsid valitud kiiruse piirides ja hoiad kokku hoida kütust ning vähendad kiiruse ületamise tõenäosust. Lisaks praktilisele kasule muudavad mõlemad tehnoloogiad pikad maanteesõidud lõõgastavaks sõiduelamuseks.

Sõiduelamus

Kütusesäästlik manuaalkäigukast

Transit Courieril on 6-käiguline sujuv ja kiire manuaalkäigukast, mis muudab sõitmise ökonoomseks ja tõhusaks.

Jõudlus ja omadused

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. SYNC 3 suudab ette lugeda ka tekstisõnumeid. Värvilisel 6-tollisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks.

Mugavus

Kõik on kontrolli all isegi keerulistes tingimustes

Elektrooniline stabiilsuskontroll (Electronic Stability Control) ja täiustatud veojõukontrollisüsteem (Traction Control System) jälgivad pidevalt sõiduki liikumist ja tajuvad, kui sõiduk kaotab haarduvuse, ja rakendavad eraldi igale rattale auto stabiliseerimiseks veelgi rohkem pidurdusimpulssi. See tagab parima võimaliku haarduvuse, jõudluse ja stabiilsuse.

Ohutus ja turvalisus

Kompaktne ja ruumikas üheaegselt

Transit Courier võib välja näha kompaktne, kuid 2,3 kuupmeetrisele laadimisalale mahub 10% rohkem kaupa, kui teistel sama klassi sõidukitel. Täismõõdus vaheseina taga on ruumi euroaluse jagu ja kandevõime 600 kg. Rangetele tarbesõidukite standarditele vastavalt ehitatud kaubikul on ka madalad ülalpidamiskulud.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €