Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Transit raamauto

Ford Transiti raamauto kasutusvõimalused on äärmiselt mitmekesised. Lamedapõhjaline, kallur, külmutusauto või midagi muud – igal juhul kohandub see sinu ettevõtte vajadustega. Nüüd saadaval ka koos lisavarustusse kuuluva intelligentse nelikveoga ja 5-tonnise mudelina.

Muudab sõidud lihtsamaks

Kohanduv püsikiirusehoidja muudab pikad teekonnad vähem väsitavaks ja ökonoomsemaks. Nelikvedu (AWD) suurendab veojõudu keerulistes teeoludes. Sõidurežiimide valikuga saab Transiti kohandada vastavalt sõidutingimustele.

Sõiduelamus

Ford EcoBlue diiselmootorid

Täiustatud 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootoritega Transiti raamauto on võimsam ja tõhusam kui kunagi varem. Saadaval on kaks jõuallikat, mis pakuvad kuni 170 hj.

Jõudlus ja omadused

Käed-vaba SYNC 3

SYNC 3 on tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem, mida on lihtne kasutada. Täiustatud häälkäskluste ja veelgi suurema funktsionaalsusega uuel liidesel on kasutusmugavuse parandamiseks suuremad nupud ja värvilisel puutetundlikul ekraanil on sarnaselt nutitelefonidele ja tahvelarvutitele näpistamis- ja pühkimisliigutused veelgi intuitiivsemaks navigeerimiseks. SYNC 3 sisaldab ka AppLinki, Apple CarPlayd ja Android Autot, et kuvada nutitelefoni teavet puuteekraanil.

Mugavus

Hoiab sind turvaliselt

Nutikad süsteemid teavitavad kokkupõrkeohust ning aitavad veojõudu ja stabiilsust säilitada. Transiti raamautol on nutikad juhiabitehnoloogiad ja turvasüsteemid, mis kaitsevad sind, sõidukit ja selle veost.

Ohutus ja turvalisus

Tunnustatud mitmekülgsus

Ford Transiti raamauto on tuntud oma mitmekülgsuse ja paindlikkuse poolest. Uuel 5-tonnisel mudelil on kandevõime kuni 2960 kg, mis sobib ideaalselt ümberehitusteks.

Praktilisus

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed

Ford Transit raamauto
Trend

Hind alates
37 500 €