Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Ranger

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Nutikam ja tugevam

Uue Ford Rangeriga saavad kõik tööd tehtud. Euroopa nr 1 pikap on varustatud kõigi aegade nutikamate tehnoloogiatega - sõidurea hoidmissüsteem (Lane Keeping Aid) ning parkimisandurid suurendavad teel olles sinu turvatunnet, nõlvaltstardiabi (Hill Start Assist), kallakult laskumise abi (Hill Descent Control) ning aktiivne parkimisabi (Park Assist) hoiavad autot kontrolli all.

Sõiduelamus

Võimsus ja tõhusus

Uus Ford Ranger on veelgi tõhusam. Valikus on terve rida uusi võimsaid mootoreid, mis ühendatud uue täiustatud ja muutuvate olude ning maastikuga kohanduva ülekandesüsteemiga. Paljud kasulikud tehnoloogiad ühendavad vaevata nutikuse ja jõudluse.

Jõudlus ja omadused

Vastupidav ja mugav

Kõrgtehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid tagavad salongis nii vastupidavuse kui mugavuse. Nüüd on uues Ford Rangeris ka sisseehitatud modemiga FordPass Connect, mis võimaldab sõidukit distantsilt lukustada ja avada, saada reaalajas liiklusuuendusi ning luua ühenduse WiFi-levialaga.

Mugavus

Täiustatud ohutustehnoloogia

Uues Ford Rangeris on erinevad nutikad süsteemid, mis aitavad kaitsta sind, sinu kaasreisijaid ja teisi liiklejaid. Näiteks kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) vähendab avariidesse sattumise tõenäosust, turvapadjad aitavad liiklusõnnetuse raskust vähendada. Sõidukil on ka täiustatud turvasüsteem, mis annab meelerahu tööriistade või pagasi hoiustamisel.

Ohutus ja turvalisus

Kvaliteet, milles võid kindel olla

Kui tegemist on uue Ford Rangeriga, räägivad numbrid iseenda eest. Pikapi kandevõime on üks tonn ja see võib pukseerida kuni 3500 kg. 237 mm kliirensiga saad vaevata sõita kuni 800 mm sügavuses vees. Kõrgelt auhinnatud Rangeris on mitmekülgsus, töökindlus ja võimekus hoolikalt läbi mõeldud.

Praktilisus

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed

Ford Ranger
XL

Hind alates
26 500 €

Ford Ranger
XLT

Hind alates
29 900 €

Ford Ranger
Limited

Hind alates
35 400 €

Ford Ranger
Wildtrak

Hind alates
37 700 €

Ford Ranger
Raptor

Hind alates
52 900 €