Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Transit Custom

Transit Custom on läbi aegade tuntud oma töökindluse ning disaini kõrgema taseme poolest, kuhu nüüdseks on lisandunud veelgi laiem valik uuenduslikke funktsioone ja nutikaid tehnoloogiaid ning suurem tõhusus tänu mitmetele täiustatud diisel- ja hübriidmootoritele. Tulemuseks on kaubik, mis on täiuslikum ja kõrgetasemelisem kui kunagi varem.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Mugavuse tagavad tipptasemel tehnoloogiad

Transit Customil on muljetavaldavalt nutikas juhiabifunktsioonide loend, kuhu kuulub näiteks pimeala infosüsteem (Blind Spot Information System), mis näeb sõidukeid, mida sina ei pruugi märgata. Intelligentne kiiruspiirik (Intelligent Speed Assist) kasutab liiklusmärkide tuvastamiseks kaamerat ning aitab kiiruse lubatud piirides hoida. Ristliikluse hoiatussüsteem (Cross Traffic Alert) hoiatab teiste sõidukite eest parkimiskohalt väljatagurdamisel. Adaptiivne püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control) hoiab eespool sõitvast sõidukist automaatselt etteantud kaugust.

Sõiduelamus

Väike elektrimootor suurendab tõhusust veelgi

Transit Custom on saadaval ka EcoBlue hübriidina. See tehnoloogia aitab vähendada kütusekulu ja vähendab heitgaase, kuna väike akutoitel töötav elektrimootor pakub vajadusel täiendavat tuge diiselmootorile. 48-voldist hübriidakut laevad sõidu ajal kineetiline energia ja regeneratiivpidurdus.

Jõudlus ja omadused

Lihtne käed-vaba süsteem SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. 8-tollisel värvilisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks ning ummikutest aitavad hoiduda reaalajas liiklusuuendused.

Mugavus

Turvaline pukseerimine

Haagise kontrollisüsteem (Trailer Sway Control) tuvastab haagise kõikumise ja aeglustab sõidukit, muutes pukseerimise kontrollitumaks. Süsteem vähendab mootori pöördemomenti ja suurendab järk-järgult kõigi rataste pidurdusrõhku.

Ohutus ja turvalisus

Oma klassi parim kaubaruum

Transit Custom suudab vaevata mahutada kolm euroalust. Tänu mugavale ja uudsele laadimisluugile mahuvad sinna ka kuni 3,4 meetri pikkused esemed nii, et kaasreisijate istmete kasutamine ei ole häiritud. Lühikese teljevahega versioonil on kuni 6 ja pika teljevahega versioonil 6,8 kuupmeetrit laadimisruumi. Transit Customil on lai külgmine uks ning lükandustel mehhanism, mis laadimise ajal ustel sulguda ei lase.

Praktilisus

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed

Ford Transit Custom
Trend

Hind alates
30 500 €

Ford Transit Custom
Sport

Hind alates
35 100 €

Ford Transit Custom
Trail

Hind alates
34 100 €

Ford Transit Custom
Limited

Hind alates
35 300 €