Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Tourneo Custom

Väikebusside uus tase.

Kuni üheksa istekohaga Ford Tourneo Customis on praktiline ja mitmekülgne salong ning sõiduauto mugavused, lisaks lai valik kütusesäästlikke diiselmootoreid ja täiustatud hübriidajameid.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Tipptasemel tehnoloogiad tagavad mugavuse

Tourneo Customil on muljetavaldav hulk nutikaid juhiabifunktsioone, sealhulgas pimenurga infosüsteem (Blind Spot Information), mis näeb sõidukeid, mida juht ei pruugi märgata. Intelligentne kiiruspiirik (Intelligent Speed Assist) kasutab liiklusmärkide jälgimiseks kaamerat (kui see on aktiveeritud), mis esmalt tuvastab kiirusepiirangu ning aitab seejärel hoida autot selle piires. Ristliikluse hoiatussüsteem (Cross Traffic Alert) hoiatab parkimiskohalt väljatagurdamisel ristuva liikluse eest. Adaptiivne püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control) aitab automaatselt hoida eessõitvast sõidukist etteantud kaugust.

Sõiduelamus

Väike elektrimootor suurendab tõhusust veelgi

Tourneo Custom on saadaval ka EcoBlue hübriidina. See tehnoloogia aitab vähendada kütusekulu ja vähendab heitgaase, kuna väike akutoitel töötav elektrimootor pakub vajadusel täiendavat tuge diiselmootorile. 48-voldist hübriidakut laevad sõidu ajal kineetiline energia ja regeneratiivpidurdus.

Jõudlus ja omadused

Istu autosse, lõõgastu ja naudi sõitu

Tourneo Customis on istekohast sõltumata erakordselt mugav. Tagumised istmed pakuvad palju erinevaid istmete ja pagasi konfiguratsioone, seda eriti pika teljevahega L2 versioonis. Teine istmerida on keeratav, võimaldades hõlpsalt luua konverentsistiilis istekohad. Olenevalt valitud mudelist saab paigutada kolm eraldi istet kolmandasse ritta ja/või eraldi istmed teise ritta.

Mugavus

Aitab kaitsta jalakäijaid

Kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) jälgib eesolevat teed ja kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada. Tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskusastet või neist üldse hoiduda ning rakendub kiirusel üle 80 km/h.

Ohutus ja turvalisus

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed