Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Täiesti uus Ford F-150

Suurepärase jõudluse, vastupidavuse ja võimekusega Ford F-150 pikap vastab kõigile ootustele. Kõikidel mudelitel on hulgaliselt funktsioone, mis tagavad just sulle sobiva varustuse.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Pro Power Onboard

Pro Power Onboard võimaldab kasutada sõidukit mobiilse generaatorina. Saadaval on kolm võimsusväljundit: 2,0 kW, 2,4 kW ja ülivõimas 7,2 kW. Voolutugevust saab jälgida SYNC® 4 ekraani või FordPass™ rakenduse kaudu.

Pukseerimine

Ford F-150 pukseerimisvõime on 3500 kg.

Kandevõime

Sõiduki kaalu vähendamine on tõhus viis kandevõime suurendamiseks. F-150 on ehitatud kergest kuid tugevast ning ülimalt kvaliteetsest alumiiniumsulamist. Legendaarsel Ford 5.0 l V8-l on kandevõime 895 kg.

Ruum töötamiseks

Ford F-150-s on rohkel ruumi töö tegemiseks. Käigukangi saab lükata keskkonsoolis asuvasse süvendisse ning selle kohale tekitada töölaua, mis on piisavalt suur, et sinna sülearvuti asetada.

Avar salong

Avarat salongi täiustavad funktsionaalne armatuurlaud ning praktilised detailid, vaadet avardab suur panoraamkatus.

Valmis sinu järgmiseks seikluseks

Tänu funktsionaalsetele kokkuklapitavatele tagaistmetele mahub F-150 salongi hõlpsasti ära kogu vajalik reisivarustus.

Ülitugevast terasest raam

F-150 on ehitatud ülitugevast terasest ja suurtest ristlõikeprofiilidest. Hoolimata tugevast ja jäigast materjalist on raam siiski suhteliselt kerge, sest paljud komponendid on valmistatud uuendusliku rullvaltsimisprotsessi teel.

Äärmiselt tugev alumiiniumsulamist kere

Ford F-150-l on ainsana Fordi mudelivalikus tippkvaliteetne alumiiniumsulamist kere. Alumiiniumsulami karastamiseks kasutatakse kuumtöötlemist, mis võimaldab saavutada tugevuse ilma sõiduki kaalu suurendamata. Kerge alumiiniumisulam võimaldab suuremat võimsuse ja kaalu suhet, lisaks on võimalik saavutada maksimaalne kande- ja pukseerimisvõime.

Vastupidav kõigele

Ülitugev, tipptasemel alumiiniumkere teeb F-150 vastupidavaks kõigele, mida tööpäev toob.

Varustustasemed