Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Explorer

Ühendab endas luksuse ja seikluse. Ford Explorer Plug-in Hybrid on maastur, mis seab verstapostid: elegantne ja atraktiivne disain, läbimõeldud detailid ning mitmekülgne interjöör, mis mahutab mugavalt kuni seitse inimest ja pakub samal ajal piisavalt ruumi pagasi jaoks. Lisaks tagab täiustatud ja tõhus pistikhübriidsüsteem koos intelligentse nelikveoga veelgi dünaamilisema sõidukogemuse. Tänu paljudele funktsioonidele ja nutikatele tehnoloogiatele on Ford Explorer Plug-in Hybridiga sõitmine alati stiilne ja mugav.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Vastab kõrgeimatele standarditele

Ford Exploreri pistikhübriid annab mugavusele täiesti uue tähenduse. See ei tähenda mitte ainult ruumikat interjööri, vaid ka tervet rida uuenduslikke tehnoloogiaid, mis muudavad sõidud veelgi nauditavamaks. Tänu seitsmele erinevale sõidurežiimile ja intelligentsele nelikveole saab Ford Explorer hakkama kõigis teeoludes. Intelligentne püsikiiruse hoidmise süsteem (Intelligent Cruise Control), mis hõlmab ka liiklusummiku abisüsteemi (Traffic Jam Assist) koos Stop&Go funktsiooniga, on asendamatu nii pikkadel sõitudel kui tihedas linnaliikluses.

Sõiduelamus

Puhas, vaikne ja võimas

Ford Exploreri täiustatud pistikhübriidtehnoloogia ühendab elektrimootori ja võimsa 3,0-liitrise EcoBoost bensiinimootori, sobides ideaalselt nii linnasõiduks kui ka keeruliseks maastikusõiduks kombineeritud võimsusega 336 kW (457 hj) ning madala kütusekulu ja CO2-heitmekogusega. Valikus on neli elektrilist sõidurežiimi: elektrimootor (EV Now), bensiinimootor (EV Later), mõlema režiimi kombinatsioon (EV Auto) ning alternatiivina saab bensiinimootorit kasutada ka liitiumioonaku laadimiseks (EV Recharge). See võimaldab vastavalt teeoludele võimsust kohandada ning sõita linnas puhtalt, vaikselt ja mugavalt.

Jõudlus ja omadused

Nutikad funktsioonid veelgi mugavamaks sõiduelamuseks

FordPassi rakendus ühendab juhi sujuvalt oma Ford Exploreriga ja toetab intuitiivselt sõiduelamust. Näiteks saab nutitelefonist vaadata sõiduki asukohta või auto avada ja lukustada kaugjuhtimise teel. Pistikhübriidi omanik saab kasutada paljusid kasulikke funktsioone, näiteks laadimisseadete ja laadimisseisundi kontrollimist. Liiklusteave kuvatakse reaalajas navigatsioonisüsteemis ja see aitab rahulikult ja muretult sihtkohta jõuda. Lisaks saab otse oma nutitelefoni olulist teavet sõiduki seisukorra või hoiatusteadete kohta.

Mugavus

Hoiab haagise teel

Haagise stabiliseerimissüsteem tuvastab õõtsumise ja pidurdab, kuni haagis liigub uuesti sujuvalt. Selleks vähendab süsteem mootori pöördemomenti ja pidurdab aeglaselt rattaid, muutes haagisega sõidu kontrollitavamaks ja ohutumaks.

Ohutus ja turvalisus

Luksuslik salong

Ford Explorer pistikhübriidis tunnevad end luksuslikult ja mugavalt kuni seitse reisijat. Teise rea istmed on pikisuunas reguleeritavad ning liiguvad ettepoole, et võimaldada hõlpsat juurdepääsu kolmandale reale. Ka kolmandas istmereas on palju ruumi ja selle saab vajaduse korral nupuvajutusega kokku klappida.

Praktilisus

Varustustasemed

Ford Explorer
ST-Line

Hind alates
81 700 €

Ford Explorer
Platinum

Hind alates
82 600 €