Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Transit Courieris on ühendatud moodne disain ja läbimõeldud tehnoloogiad, et pakkuda mugavat sõiduelamust. Täiustatud SYNC 3 võimaldab telefoni, meelelahutussüsteemi ja navigeerimise hõlpsat juhtimist. Nutikad süsteemid, sealhulgas automaatsed esituled, vihmaandurid ja Ford Easy-Fuel, aitavad sõidud lihtsamaks muuta.

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. SYNC 3 suudab ette lugeda ka tekstisõnumeid. Värvilisel 6-tollisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks.

Turvaline koht kõikidele sinu nutiseadmetele

Transit Courieris saad laadida ja hoida nutitelefoni, MP3 mängijat ning olemas on ka USB-ühendus.

Vali endale sobiv temperatuur

Elektrooniline kliimaseade (Electronic Automatic Temperature Control) hoiab just seda sisetemperatuuri, mille oled ise valinud.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Palju kasulikku hoiustamisruumi

Transit Courieris on mitmeid käepäraseid panipaiku. Päikesesirmide kohal asuvas riiulis on kõik vajalik käeulatuses, sügavas keskkonsoolis saab hoida A4 mõõdus kausta või väikest sülearvutit. Väärisesemete hoiustamiseks on mugav istmealune panipaik, olemas on ka kaanega kindalaegas ja kaks topsihoidjat.

Vihmaga automaatselt kohanduvad klaasipuhastid

Vihmatundlikud klaasipuhastid hakkavad tööle kohe, kui tuvastavad niiske esiklaasi. Mitmel erineval režiimil töötavad puhastid määravad niiskuse taseme ja aktiveeruvad vastavalt sellele.

Automaatsed esituled

Automaatsetel esituledel on andur, mis tuvastab valguse järsu muutuse. See lülitab esituled automaatselt sisse, aidates juhti pimedas.

Soojendusega küljepeeglid

Soojendusega küljepeeglid on abiks külmadel hommikutel.

Sinu kaubik on sinu kontor

Sõidukisse sisseehitatud mobiilse ühenduvuse abil saad ajada äriasju olenemata oma asukohast. Salongis on 12 V pistikupesa, AUX-sisend ja isegi USB-ühenduvus.

Käepärane riiul päikesesirmide kohal

Tänu läbimõeldud sisekujundusele on Transit Courieri salongis üllatavalt palju panipaiku. Ülemine riiul on piisavalt paraja suurusega A4 kaustale ja tagab, et kõik vajalik on käeulatuses.

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €