Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Sõiduelamus

Uuenduskuuri läbi teinud Transit Courieri salong on täis nutikaid tehnoloogiaid. Kohandatava kiiruspiirikuga (Adjustable Speed Limiter) püsikiirusehoidja (Cruise Control) teeb pikad sõidud mugavamaks ja tõhusamaks, tahavaatekaamera ja parkimisandurid muudavad parkimise probleemivabaks ja lihtsaks.

Mugavamad ja säästlikumad sõidud

Püsikiirusehoidja (Cruise Control) võimaldab seadistada sobiva kiiruse ja hoiab seda kuni pidurdamise või kiirendamiseni. Kiirust saab sõidu ajal reguleerida roolil asuvatest lülititest.

Kohandatava kiiruspiirikuga (Adjustable Speed limiter) püsid valitud kiiruse piirides ja hoiad kokku hoida kütust ning vähendad kiiruse ületamise tõenäosust. Lisaks praktilisele kasule muudavad mõlemad tehnoloogiad pikad maanteesõidud lõõgastavaks sõiduelamuseks.

Muudab tagurdamise lihtsaks

Teetähised, jalgrattad, äärekivid… Tahavaatekaamera kuvab keskekraanile vaate sõiduki taha jäävast. Lisaks märkamatuks jääda võivatele objektidele kuvab süsteem virtuaalseid jooni, mis aitavad parkida kõige ka väiksematesse parkimiskohtadesse. Tagurpidikäigu valikul aktiveerub kaamera automaatselt.

Abi nõlvalt startimisel

Nõlvaltstardiabi (Hill Start Assist) peatab kallakul sõidu alustamisel ajutiselt edasi- või tagasivajumise. Süsteem töötab, hoides pidurisüsteemi rõhku veel 2–3 sekundi jooksul, andes lisaaega jala piduripedaalilt gaasipedaalile liigutamiseks. Nõlvaltstardiabi on kasulik ka libedal pinnasel sõitu alustades ja peatudes.

Andurid, mis teevad parkimise lihtsaks

Esimesed ja tagumised parkimisandurid aitavad hinnata sõiduki ja ümbritsevate takistuste vahelist kaugust. Takistuse tuvastamisel aktiveerivad nad helisignaali, mis tugevneb sellele lähemale jõudmisel.

Ford SYNC hädaabiteenus

Õnnetuse korral, kus turvapadi on avanenud või mootor seiskunud, kasutab tehnoloogia Bluetoothiga® ühendatud mobiiltelefoni, et helistada automaatselt otse päästeteenistusse. Vajadusel saad selle kõne katkestada ja ise edasi rääkida. Süsteem edastab sinu GPS-koordinaadid isegi siis, kui oled teadvuseta.

Varustustasemed

Ford Transit Courier
Trend

Hind alates
20 900 €

Ford Transit Courier
Limited

Hind alates
22 700 €

Ford Transit Courier
Sport

Hind alates
22 700 €